Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlčovice B - TJM, osmifinále Českého Poháru

20. 8. 2009
Cesta pohárem skončila už v osmifinále!
Druhé pohárové utkání jsme sehráli v kombinované sestavě hráčů B týmu a méně vytížených hráčů áčka. V zápase nám pomohl na stoperovi Pítr Pavel (Šálek) a své si rozhodně uhrál.

Celý první poločas měli domácí mírně navrh a to hlavně díky větší sehranosti. my jsme se na place chvílemi hledali a bylo to zapříčiněno i nezvyklými posty některých hráčů. Někteří hráči se dokonce viděli poprvé v životě. Více do hry se Mořkov dostal až v závěru prvního poločasu, kdy se dostal do šance po brejku a nahrávce Mičky R. nestor novojičínské kopané Mička J. Míč ale napálil do gólmana.

Ve druhé části hry se hra vyrovnala a v 58.minutě mohl skórovat janíček. Bohužel netrefil z vyložené šance branku. Následná akce domácích přinesla jejich vedení. Špatný odkop ve středu hřiště a následné vysunutí do naší pravé strany využil útočník domácích a prudkou střelou zakončil akci gólem. I nadále jsme se snažili o vstřelení branky a nejblíže k ní měl opět Mička J. po vysunutí Janíčkem. Jeho vylej skončil nad brankou. V 87.minutě hlavičkoval útočník Vlčovic mezi našimi stopery míč šikovně do branky a uzavřel skóre zápasu.

Účel zápasu byl splněn, hráči si zahráli a ti mladí nasbírali zkušenosti vedle fotbalově starších borců.

Vlčovice B - TJ Mořkov 2:0 (0:0)

Sestava: Lacina - Janíček T., Pítr P., Černoch P., Kučera A. - Kučera P., Horák J., Kučera J., Černý D.(46.Hasalík J.) - Mička J., Mička R.