Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ukončení letní přípravy mužů

14. 8. 2009
Letní příprava mužů skončila..!
ObrazekVe čtvrtek skončila letní příprava mužů. Naplno se trénovalo od 7.7.2009 třikrát týdně. Celkem bylo 15 tréninkových jednotek, tři přípravné a jeden pohárový zápas. To je celkem devatenáct událostí na kterých byla průměrná účast 11 hráčů. V zápasech jsme dokázali celkem jednoznačně přehrát týmy z nižších soutěží (Straník, Mořkov B, Ženklava) a naopak zbytečně krutě prohráli s Kateřinicemi hrajícími jen o soutěž výš. Tréninky byly skoro všechny na hlavním hřišti v Mořkově a také tři přípravné zápasy jsme sehráli doma. Oprava a údržba hřiště tento rok ustoupila potřebě trénování a určitě se to musí projevit v zápasech. Samotná náplň tréninkových jednotek byla hlavně o práci s míčem v rychlosti. Pro hráče se udělalo maximum, aby mohli v pohodě trénovat a bylo to vidět i na vzhledem k dovolenkovému období solídní účasti.

Hráčský kádr se doplnil o fotbalisty, kteří skončili v dorostu (Erle, Kučera A., Janíček T.), z hostování se vrátil brankář Vereš a do týmu se po delší pauze zapojil Segeťa Lukáš, který už hrál i několik posledních mistráků na jaře a také Kučera J., který má chuť to znovu zkusit. Během přípravných zápasů nám pomáhali s doplněním kádru i dorostenci (Pop M., Galia M., Bendík R.) a určitě ukázali, že z nich rostou výborní fotbalisté. Byla i snaha o přivedení hráčů z jiných klubů na hostování, ale nakonec se nic z toho nepodařilo. Vzhledem ke zvýšenému počtu hráčů se někteří z nich budou zapojovat do mistrovských utkání B týmu, aby hráli a mohli si vybojovat místo v áčku. Nikdo tyto hráče nutit nebude, vše je na dobrovolné bázi a samozřejmě se vše bude dít ve spolupráci s trenérem béčka Patkou.

Sezóna začíná domácím zápasem s Rybím na který určitě dorazí hodně fanoušků, tak jak je to u nás zvykem. Pro úspěch se udělalo dost, problémy které nastaly se řešily a teď bude hlavně na hráčích jak to zúročí v mistrovským zápasech. Cílem je o dost vylepšit postavení z minulého roku, vyhnout se loňským problémům a hlavně začít  ve větší míře vyhrávat doma a ještě zvýšit zájem o fotbal v naší obci.