Jdi na obsah Jdi na menu
 


TURNAJ ZAŠOVÁ 2013 - žáci a přípravka

4. 2. 2013

Přípravka v Zašové na třetím místě!!!!
dsc04661.jpgV sobotu 2.2. se konal ve sportovní hale v Zašové halový turnaj přípravek, který pořádal fotbalový oddíl TJ Juřinka. A naše přípravka na něm vybojovala skvělé třetí místo, když prohrála pouze jednou a to těsně o gól s přípravkou Frýdku - Místku. Dalším velkým úspěchem bylo že nejlepším střelcem turnaje se stal se sedmi zásahy Kudělka Vojtěch. V polovině ledna se turnaje zúčastnili i žáci, ovšem ti měli v zápasech ve skupině hodně velkou smůlu a nakonec byli odsouzeni k boji o devátou příčku. V tomto zápase pak porazili Juřinku "B" 2:0, když obě naše branky vstřelil Kyselý Marek.

VIDEO z penaltového rozstřelu >>>

VIDEO z šatny >>>


Zápasy TJM - PŘÍPRAVKA

Zápasy ve skupině
TJ MOŘKOV vs. TJ Juřinka 3:2
Branky: 2x Jašek Jan, Kudělka Vojtěch
- vyrovnaný zápas do poslední vteřiny. I přesto že jsme prohrávali se nám podařilo velmi ryhle zápas vyrovnat a pár minut před koncem přidat i třetí branku. Nakonec jsme těsné vedení ubránili a mohli jsme slavit první body do tabulky skupiny "B"...

MFK Frýdek - Místek vs. TJ MOŘKOV 2:1
Branka: Kudělka Vojtěch
- další velmi pěkné utkání z obou stran. Soupeř to byl sice těžký, ale hratelný. Taky jsme se ujali vedení 6 minut před koncem. Ovšem soupeř potvrdil své kvality a do konce střetnutí stačil zápas otočit. Kluci bojovali dál, ale nakonec těsně prohráli. Ale nutno říct že nevyhrál ten lepší, ale ten šťastnější.

TJ Kateřinice vs. TJ Mořkov 1:4
Branky: 2x Jašek Jan, 2x Kudělka Vojtěch
- V tomhle zápasy jsme soupeři nedali žádnou šanci a celkem s přehledem jsme zvítězili vysokým rozdílem...

TJ Mořkov vs. FC Zašová 3:0
Branky: 2x Kudělka Vojtěch, Jašek Jan
- v tomto posledním zápase ve skupině už bylo rozhodlé o tom jak skupina "B" dopadne tudíž to byl pohodový zápas a kluci si ho už jen užívali a těšili se na zápas o třetí místo s Velkýma Karlovicema - Karolinkou....

Zápasy o umístění
o 9. místo --- Ratiboř vs. FC Zašová 1:0

o 7. místo --- Choryně vs. TJ Kateřinice 1:2 po pen.

o 5. místo --- 1. Valašský FC vs. TJ Juřinka 3:2 po pen.

o 3. místo --- Velké Karlovice - Karolinka vs. TJ MOŘKOV 1:2 po pen.
Branka: Kudělka Vojtěch
dsc04682.jpg- v zápase jsme po třech minutách prohrávali. Ovšem kluci se nevzdali a tři minuty před koncem se jim podařilo vyrovnat a poslat tak tenhle zápas do rozhodnutí v podobě pokutových kopů. V těch jsme byli úspěšnější my a mohli jsme tak slavit celkové třetí místo na turnaji.
- Úspěšní exekutoři: Kudělka Vojtěch, Jašek Jan a Křížek Jan

o 1. místo --- FC Valašské Meziříčí vs. MFK Frýdek - Místek 3:1

FOTOGRAFIE PŘÍPRAVKA

FOTOGRAFIE ŽÁCI