Jdi na obsah Jdi na menu
 


TURNAJ ZAŠOVÁ 2013 II. - přípravka

3. 3. 2013

Přípravka v Zašové tentokrát šestá.
dsc04815.jpg3.3  /  V sobotu 2.3. jsme se znova zúčastnili halového turnaje v Zašové. Před měsícem jsme zde vybojovali ve velmi silné konkurenci třetí místo. Teď jsme si o tři místa pohoršili. Byli jsme nalosováni do skupiny "B". V této pětičlenné skupině se právě potkalo prvních pět mužstev z posledního turnaje. Tudíž tahle skupina nebyla vůbec jednoduchá. Společně s námi ve skupině byli: MFK Frýdek-Místek 04, Ústí u Hr., TJ Valašské Meziříčí a FC Velké Karlovice-Karolinka. A nutno říct že si kluci v téhle skupině vedli opravdu dobře a jenom jeden nepovedený zápas je nakonec odsoudil k boji o konečné páté místo.

VIDEO >>>

ZÁPASY VE SKUPINĚ
TJ MOŘKOV vs. FC Velké Karlovice-Karolinka 0:1
- Tohle je právě ten zápas, který se nám nepovedl a smolně jsme v něm prohráli. Soupeř měl totiž jedinou šanci a tu taky proměnil. Karlovice nám tak oplatili porážku z minulého turnaje, kdy jsme je porazili na penalty v souboji o třetí místo.

TJ Valašské Meziříčí vs. TJ MOŘKOV 0:0
- V tomto zápase branka nepadla i když šance na vstřelení branky byly na obou stranách. Taky nutno podotknout, že Valašské Meziříčí minulý turnaj vyhrálo a nakonec vyhrálo i tento druhý, takže remíza s tímto soupeřem se počítá.

TJ MOŘKOV vs. Ústí u Hranic 9:0
Branky: 4x Jašek Jan, 4x Kocián Vojtěch, Kudělka Vojtěch
- V tomto zápase už jsme konečně bodovali. Soupeře jsme doslova rozstříleli a do tabulky si tak připsali tři body. V zápase jsme soupeře k ničemu nepustili a utkání jsme ovládli.

MFK Frýdek-Místek 2004 vs. TJ MOŘKOV 2:3
Branky: Kocián Vojtěch, Jašek Jan, Černoch Marek
- Tohle lze považovat za asi nejlepší zápas turnaje. V tomto zápase jsme potřebovali zvítězit, abychom se dostali na třetí místo v tabulce právě před Frýdek. Ale zápas se nevyvíjel vůbec dobře. Brzo jsme prohrávali už 2:0. Ovšem po druhém gólu Frýdku jsme předvedli opravdu úctihodný výkon a soupeře jsme neustále dostávali pod tlak a vytvářeli jsme si gólové šance. Snaha se vyplatila a zápas jsme nakonec otočili ve svůj prospěch.

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ
o 9. místo --- FC Zašová vs. Ústí u Hranic 4:0

o 7. místo --- MFK Frýdek-Místek 04 vs. MFK Frýdek-Místek 05 1:0

o 5. místo --- SK Hranice vs. TJ MOŘKOV 4:2
Branky: Černoch Marek, Kocián Vojtěch
dsc04732.jpg- V zápase o páté místo už jako by nám došly síly a řekněme že jsme zaslouženě prohráli. Bohužel jsme i v tomto zápase doplatili na neproměňování šancí a soupeř nás vždy, konkrétně čtyřikrát, dokázal potrestat.
o 3. místo --- TJ Juřinka vs. FC Velké Karlovice-Karolinka 1:2

o 1. místo --- 1. Valašský FC vs. TJ Valašské Meziříčí 1:4

TURNAJE SE ZÚČASTNILI: Strnadel Dominik, Černoch Marek, Jašek Jan, Jašek Vojtěch, Kudělka Vojtěch, Kocián Vojtěch, Křížek Jan, Kristián Mička, Geryk Matyáš, Geryk Tobiáš, Kunc David

FOTOGRAFIE Z TURNAJE