Jdi na obsah Jdi na menu

Trojanovice I. - TJM, žáci

7. 6. 2009
Žáci potvrdili skvělou jarní formu i na ,,Kozinci,,.
ObrazekDo dnešního zápasu šli žáci stím, že v Trojanovicích budou chtít uhrát body. Od začátku tomu ovšem nic nenasvědčovalo. Domácí byli u všeho dříve než my a lépe se tlačili do zakončení. Naše obrana byla hodně statická a domácí útočníci procházeli velmi snadno. Což se mohlo 2x vymstít, ale naštěstí netrefil domácí útočník hlavou branku. Takhle to pokračovalo až do 15.minuty, kdy jsme se konečně také my začali tlačit do útoku a před branku domácích. V 19.minutě byl po průniku do šestnácky stažen za dres Mazura Fr. a rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Kuba O. Od této chvíle jsme byli tím lepším týmem na hřišti. Obrana začala lépe pracovat a také záloha se lépe hýbala a vytvářela šance pro útočníky. A ve 27.minutě to bylo už 2:0 pro Mořkov, kdy po skvělé uličce Poledníka R. potvrdil svou střeleckou formu Mazura Fr. Do poločasu už žádná branka nepadla, a tak jsme do kabin odcházeli s dvou gólovým náskokem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili o hodně aktivněji než do poločasu prvního. A to se taky projevilo na hře a taky na změně skóre. Tři minuty po začátku druhého poločasu se znova prosadil Mazura Fr. po výborném sólu Kuby O. přes celé hřiště a následnou nahrávkou mezi obránci nedal golmánovi Trojanovic šanci. Ovšem po tomhle gólu se nechali naši žáci ukolébat třígólovým vedením a tak polevili. Domácí začali tlačit a dlouho obléhali naši branku, ale do bezprostředního zakončení se nedostali. Ale pak přišel roh domácích, který si náš golman srazil do branky, a tak domácí snížili na 1:3. To ovšem bylo z domácí strany vše a další ohrožení naši branky nepřišlo i díky skvěle pracující obraně. Poté přišel ještě jeden gól Bajgara, ale ten nebyl kvůli ofsajdu uznán. Zápas už byl dohráván v klidu, a tak si žáci připsali další výhru a upevnili si 4.místo OP.

Trojanovice I. vs. TJ Mořkov 1:3 (0:2)
19.min. - 0:1 Kuba Oldřich ( z penalty )
27.min. - 0:2 Mazura František

38.min. - 0:3 Mazura František