Jdi na obsah Jdi na menu

Trojanovice I - TJM, muži

30. 8. 2009
Velmi emotivní a vyhecovaný zápas jsme zvládli.
ObrazekZápas dvou šestibodových týmů měli od začátku v režii domácí, kteří dokázali využít zvyku na své krátké hřiště a doslova se na nás svými útoky valili. Už v první minutě kopali roh a jen reflexivní vytěsnění brankáře Vereše na roh udrželo bezbrankový stav. V záloze jsme nedokázali v těchto chvílích zastavovat útoky domácích, obrana byla ráda za odkopy a útok nedokázal míč pokrýt a udržet. Trojanovice jsme pouštěli k časté střelbě a v šesté minutě nás od branky zachránilo břevno. Několik dalších akcí soupeře bylo zastavováno obránci a brankářem až v pětičce a se štěstím. Naštěstí ale přišla desátá minuta, kdy se k míči sraženému Kociánem M. dostal Kocián J. a po krátkém vedení míče vystřelil z cca 25 metrů. Míč zapadnul za brankáře domácích a bylo to 0:1. Náš tým se trochu osmělil a hosté náš už tak nepřehrávali i když stále měli herně navrch. Ve dvacáté druhé minutě dostal míč po pravé straně aktivní Kocián M., prosmýknul se kolem obránce do šestnáctky a jeho prudký míč pod sebe dostal do sítě Erle. Domácí opět přidali a odměnou jim byla naše vlastní branka po jednom z rohů v 34.minutě. Trochu jsme sice znervózněli, ale do poločasu nakonec odcházeli s vedením.

Ve druhém poločasu ve 48.minutě se opět blýsknul skvělým zákrokem Vereš, který nedovolil domácím skórovat z vyložené šance. Míč prošel zleva do šestnáctky a zprava si na něho naběhnul rýchlý záložník Trojanovic. Vyrovnání přišlo o šest minut později po nakopnutém vysokém míči a nedorozumění naší obrany. Tu využil výborně hrající útočník domácích a srovnal. I my se dostávali více do hry a v šedesáté sedmé minutě po zatažení míče Erlem po právé straně a míči pod sebe nevyužil gólovku kapitán Kocián M. V 75.minutě se opět Kocián M. postavil k trestnému kopu za hranicí šestnáctky a krásnou střelou nás dostal do vedení. Přes veškerou snahu se domácím už nepodařilo vyrovnat a zápas v devadesáté šesté minutě skončil naší výhrou.

Mnohdy zbytečně a nesportovně vyhecované utkání jsme zvládli i přes velkou převahu soupeře, který ji nedokázal brankově využít. Nás v dnešním zápase výrazně podržel brankář, obrana hlavně ve druhém poločase dobře odolávala tlaku domácích, mladá, nově složená záloha dřela a naši ofenzivní hráči byli opět góloví. To vše dnes na Trojanovice stačilo, ale moc bodů si asi soupeři z tohoto hřiště i díky ,,zajímavé,, atmosféře odvážet nebudou.

Trojanovice I vs. TJ Mořkov 2:3 (1:2)
Branky: 10. Kocián J., 22. Erle V., 75. Kocián M.

Sestava: Vereš - Macíček R., Hasalík P., Segeťa L., Janíček - Strnadel P., Vodolán R.(90.Horák J.), Erle, Pobořil(46.Pop M.) - Kocián J., Kocián M.

Připraven byl: Kučera P., za B tým ve stejný termín Kučera A. a Kučera J.