Jdi na obsah Jdi na menu
 


Troj.-Bystré - TJM, dorost

27. 4. 2009
S oslabenou sestavou nakonec dorostenci na Bystrém prohráli 2:0.

ObrazekDo zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, které ale velice slušně zastoupili ostatní hráči. V prvním poločase jsme to byli my, kdo více hrozil, ale několik vyložených šancí naši útočníci nedokázali dostat do branky ani z bezprosřední blízkosti. Domácí měli také několik dobrých šancí skorovat, ale byli na tom podobně jako my. Netrefili branku. Mys jsme dodržovali to co jsme si řekli v šatně. Jednoduchá hra s nákopy za obranu a s minimální kombinací na nerovném terénunesla své ovoce. Hráči se do šancí dostávali, bohužel bez efektu. Své si vychytal i dobrý brankář domácích, který v těchto chvílích svůj tým podržel.
Nebylo důvodem cokoli do druhého poločasu měnit a tak jsme pokračovali ve stejné hře. Bystré přidalo a výsledkem bylo častější ohrožení naší branky a nebezpečné standartní situace. Po jedné z nich se domácí ujali vedení. Na dlouho letící centr nedokázal nikdo z obránců zareagovat a hráč domácích krásně trefil míč do sítě. Byla to jednoduchá a účinná fotbalová akce, u které naše obrana výrazně zaspala. Stále jsme byli nebezpeční, jen v zakončení do odkryté branky chybělo více klidu a umu. Bystré nás postrestalo druhou brankou. A opět po centru. Náš brankář neodhadl míč a domácí pohodlně zvýšili. Vrhli jsme síly a hráče do útoku a snažili se snížit. Naši snahu brzdil brankář domácích a opět naše špatná muška.
Kvalita zápasu neodpovídala postavení obou týmů v tabulce a nakonec vyhrál tým, který dokázal využít standartní situace. A vyhrál po zásluze. My jsme po dlouhé době nedokázali vstřelit v mistrovském utkání branku (jedná se určitě o desítky zápasů), když jsme nevyužili opravdové tutovky - minimálně čtyři, pět. Za to jsme si nezasloužili uhrát ani bod. A pět obdržených branek ve dvou zápasech jsou taky varující. Nezbývá  než potrénovat, vysvětlit si pár věčí a nachystat se na další mistrák s Jeseníkem. Nemusíme mít hlavy dole, nic hrozného se neděje. Tým máme stále kvalitní, jen musíme makat a snažit se dál. A nic nebalit nebo se nechat otrávit.

TJ Troj.-Bystré vs. TJ Mořkov 2:0 (0:0)

Sestava:
Bendík R. - Kunz V., Galia M., Kuba O., Kutňák T., - Hajný J.(52.Rýc D.), Pop M., Nguyen M., Černoch R., - Erle V., Macháč M.