Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vagonka Studénka - TJM, dorost

25. 5. 2009
4 červené karty a prohra 4:3. To byl zápas ve Studénce.
Zápas se pro nás na velkém a krásném hřišti vyvíjel velice dobře. Ve třetí minutě Nguyen vybojoval míč, nahrál ho Kutňákovi, ten vyslal Galiu, který se dostal k centru zleva a Erle krásnou akci zakončil první brankou. I nadále jsme domácí tlačili a nevyužili některé dobré situace k dalším brankám. Přišel trest v podobě vyrovnání. Domácí útočník dostal míč mezi naše obránce, utekl oběma stoperům a přeloboval našeho brankáře. Zase jsme domácí tlačili a snažili se o vedoucí branku. Vyvrcholilo to bohužel červenou kartou Janíčka, který po vstřelené brance neunesl její neuznání kvůli postrčení a urazil rozhodčího. Hra se nejen vyrovnala, ale domácí začali mít navrch a potvrdili po přečíslení naší obrany ve 39.minutě, kdy se dostali do vedení 2:1.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že i v deseti chceme vyhrát, ale přibrzdila nás hloupá chyba Kutňáka, který hodil nesmyslně aut u rohového praporku domácím do brejku a domácí i po chybě a špatném vyběhnutí našeho brankáře zvýšili na 3:1. Poté náš brankář zachránil dvě další tutovky soupeře a my se dále trápili v zápase nepřestnostmi a zbytečnými ztrátami míče. I přesto se nám povedlo v 69.minutě po trestném kopu Popa M. a následné dorážce Macháče M. snížit a v následné mele o míč, který jsme chtěli dát rychle k rozehrání byl vyloučen Macháč M. a dva hráči domácích. Síly na hřišti se vyrovnaly a hrálo se 9 na 9. Domácí ale lépe využili dostatku prostoru. Útočník Studénky si vyloženě pohrál s naší obranou a v 76.minutě zvýšil na 4:2. Opět jsme zabrali a tlačili se k brance a povedlo se nám Galiou snížit v 85.minutě. Přihrával Nguyen. Náš závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl.
V zápase jsme asi ztratili vlastními chybami možnost prát se o čelo tabulky. Nedokázali jsme více využít obrovského prostoru k častějším kombinacím a domácím umožňovali vlastními hrubkami dávat branky. pokaždé, když se hráči nadechli k tlaku přišlo zmrazení v podobě branky, které jsme Studénce doslova darovali. Naši hráči chtěli, snaha byla vidět, dřeli, ale s takovými chybami a zkraty v jednání se zápas vyhrát dá jen těžko.

TJ Studénka vs. TJ Mořkov 4:3 (2:1)
Branky: 3.min. Erle Vojtěch
             69.min. Macháč Milan