Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Trojanovice I - TJM, dorost

31. 8. 2009
Dorostenci si zpravili náladu a v Trojanovicích zaslouženě vyhráli.
Po prohraném zápase se Suchdolem si chtěli Mořkovští dorostenci napravit reputaci a podle toho také vypadal průběh zápasu. Od začátku byl Kozinec zatlačen do defenzivy a se štěstím držel stav 0:0. Ve 14.minutě Mazura z pětičky přestřelil a v 19.minutě Galiův gól neplatil pro offside.
Šance přibývaly, a proto se ve 23.minutě po centru Popa M. a hlavičce Mazury Mořkov ujal vedení. Byl to jeho premiérový gól v dorosteneckém mužstvu. Ve 35.minutě, asi ze třiceti metrů, Kutňák vymetl pavučinku a jistotu do druhého poločasu přidal Marek Pop, po akci, kterou vypracoval Mára Galia - 3:0.

Druhý poločas již tradičně přinesl ospalý začátek našeho týmu, horké chvilky v naší obraně byly však včas uhašeny a naši mladíci se znova začali dostávat do tempa. V 55.minutě kopal Pop M. rohový kop, který Galia umístil hlavou do brány 4:0. Další branka na 5:0 padla po akci Pop M. Galia M.
Dorostenci Mořkova přidali ještě jednu branku, ale tu rozhodčí mylně neuznal. Z následného rychlého protiútoku soupeře a nepozornosti naší obrany domácí snížili na konečných 1:5.

Tato branka byla zbytečnou kaňkou na jinak dobrém výkonu našich hráčů, i když proti soupeři, který zjevně nepatřil mezi nejsilnější.

TJ Trojanovice I vs. TJ Mořkov 1:5 (0:3)
Branky: 2x Galia M., Pop M., Mazura Fr., Kutňák T.

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Kutňák T. - Poledník R., Pop M.(70.Pokorný J.), Gold J. - Galia M., Hajný J.(46.Pop O.)., Mazura Fr.

Připraven byl: Černoch V.