Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Tichá B - TJM B, muži

6. 10. 2009

V silně improvizované sestavě dokázali vybojovat bod.
V silně improvizované sestavě, s Jiřím Mičkou na nezvyklém místě středního staženého záložníka, jsme nezahájili zápas špatně. Aktivním přístupem k soupeři a slušným pohybem jsme si z počátku vytvořili mírnou převahu. Jenže v 9.min. netrefil dobře míč Kyselý, ideálně ho přihrál útočníkovi domácích do tutovky a ten nezaváhal - 1:0. Byli jsme trochu otřeseni a po rohu jsme inkasovali hlavou podruhé, tentokrát špatně vyběhl brankář Rýdl, rozhodčí však jeho souboj s útočníkem Tiché posoudil jako faul na gólmana. V dalším průběhu prvního poločasu jsme sice měli mírnou územní převahu, snažili jsme se o kombinační hru, soupeře jsme přehrávali, ale nevytvořili jsme si jasnou gólovou příležitost, i když některé náznaky byly, především aktivně hrající J.Pítr byl nebezpečím pro obranu domácích. Ti naopak zahrozili v 39.min kdy se naši dva obránci mezi sebou špatně domluvili kdo odehraje vysoký míč a útočník Tiché měl na noze jasný gól.

Druhý poločas začal obrovskou šancí Kuby Hasalíka, který se sám zprava řítil na brankáře domácích, ale v rozhodujícím okamžiku mu míč nesedl a tak gólman domácích nepříliš  prudkou střelu vyrazil nohou. Snažili jsme se o hru po stranách, oba krajní obránci byli v těchto momentech aktivní stejně jako krajní záložníci. Po jedné takové akci po pravé straně, putoval míč od Kyselého k Czernekovi, ten ho posunul J.Pítrovi a ten bez váhání prostřelil gólmana hostí - 1:1. Běžela 62.minuta.

Ve snaze rozhodnout zápas ve svůj prospěch jsme více otevřeli hru, zejména střed hřiště a domácí toho dvakrát využili k bleskovým výpadům, ale dvakrát výtečně zachránil Rýdl, takže skóre se až do konce zápasu nezměnilo.

Utkání skončilo asi spravedlivou remízou, je nutno poděkovat hráčům obou družstev za korektní přístup ke hře, což ostře kontrastovalo se slabým výkonem hlavního rozhodčího p.Veselky.

Velmi dobře se zhostil své úlohy ve středu hřiště veterán Jiří Mička, solidní výkon odvedl v brance Rýdl a na místě zadního stopera zahrál dobře Šigut, slušný výkon předvedl i Matěj Kunc a J.Pítr na hrotu útoku.

TJ Tichá "B" vs. TJ Mořkov "B" 1:1 (1:0)

Branka: Pítr Jan

Sestava: Rýdel - Kyselý J., Šigut D., Kunc M., Strnadel M. - Czernek M., Mička R., Mička J., Kučera P. - Hasalík J., Pítr J.