Jdi na obsah Jdi na menu

TJM B - Hostašovice, muži

30. 9. 2009

Bod s Hostašovicemi je pro nás ztráta.
Další zbytečná ztráta na domácím hřišti se soupeřem, kterého bychom porážet měli, ale se kterým se nám dlouhodobě bodově nedaří. Sestava posílená o bývalého hráče pražské Slavie a V-P Frýdek -Místek Pavla Pítra, měla přinést jasné vítězství. Jenže první poločas jsme trestuhodně prohospodařili. Hrálo se bez pohybu, chyběla přesná přihrávka a dlouhé nakopávané míče na J.Pítra neměly jednak přesnost, jednak Jeník neměl svůj den. Soupeř, skvěle dirigovaný brankářem a Josefem Pítrem ve středu zálohy, bez problémů odolával naší chaotické hře a při jednom z nebezpečných útoků do naší obrany dokonce skóroval - 0:1. Při této akci se zranil P.Pítr a vystřídal ho J.Kyselý. V 32. minutě měl jedinou vyloženou šanci prvního poločasu R.Mička, ale ze samostatného nájezdu ani nezakončil, míč mu utekl do autu. A tak se do šaten šlo za nepříznivého stavu.

Do druhého poločasu přeskupil trenér Patka sestavu, vysunul Mičku na hrot útoku a začal hrát se třemi útočníky. Získali jsme optickou převahu a hned v 46.min měl J.Mička tutovku, ale nedal. Přitlačili jsme soupeře, který se snažil zdržovat, ale kromě několika nebezpečných střel jsme si nevytvořili žádnou jasnou příležitost ke skórování. To se povedlo až v 67.minutě, kdy po dlouhém autovém vhazování Vybírala nekompromisně zavěsil Jiří Mička - 1:1.

I přes enormní snahu zvrátit vítězství na naši stranu jsme se rozešli se sousedem v tabulce smírně.

Výsledek je pro nás zklamání, s takovým soupeřem se musí vyhrávat. Hráči především první poločas prohospodařili, asi s myšlenkou, že se hosté porazí sami. V týmu nebyla jediná osobnost, která by snesla přísnější měřítko, snad jen neutuchající bojovnost a obětavost navrátilce Davida Šiguta stojí za zmínku.

TJ Mořkov "B" vs. TJ Hostašovice 1:1 (0:1)

Branka: Mička J.

Sestava: Rýdel Vl. - Černoch P.(46.Czernek M.), Mička J., Pítr Pavel(23.Kyselý J.), Segeťa J. - Lacina F.(87.Kučera A.), Vybíral P., Šigut D., Kučera P. - Mička R., Pítr J.