Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - Troj.-Bystré, žáci

20. 4. 2009
Žáci bez problému vyhráli a tři body zůstaly doma.
ObrazekPo remíze ve Štramberku (1:1) chtěli žáci doma naplno bodovat a od toho se taky zápas vyvíjel. Už od první minuty bylo jasné, že chcou aby tři body zůstaly doma. První branka padla už v 5.minutě, která byla jako přes kopírák z minulého zápase ve Štramberku. K přímému kopu, zahrávaného na polovině hřiště, se postavil Olin K. a ranou pod břevno nedal brankáři šanci (1:0). Po téhle brance ovládli hřiště naši borci a soupeře nepustili k žádnému ohrožení branky. Na druhou branku si museli diváci počkat až na závěr poločasu. V 32.minutě byl v pokutovém území faloulován Mazura Fr. a rozhodčí neváhal a odpískal pokutový kop. Na značku pokutového kopu si míč postavil Olin K. a svým druhým golem v zápase zvýšil na 2:0. Do kabin šli tak Mořkovští s dvou brankovým náskokem.
Do druhého poločasu nastoupili domácí velmi aktivně, což už v 36.minutě potvrdil Mazura Fr., který brankářovi nedal zblízka šanci (3:0). A nakonec v 53.minutě po závaru před brankou hostí dokopával míč do sítě opět Mazura Fr. (4:0). Po téhle brance domácí už jen kontrolovali svůj náskok až do závěrečného hvizdu. Po velmi dobrém výkonu si tedy žáci na svůj účet připsali tři body.

TJ Mořkov vs. TJ Troj.-Bystré  4:0  (2:0)

5.min. Olin Kuba
32.min. Olin Kuba (pen.)
36.min. Mazura František
53.min. Mazura František
56.min. ŽK Gold Tomáš