Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Nový Jičín ,,B,,

6. 4. 2009
Chybělo pět minut a muži si mohli připsat první jarní 3 body.

ObrazekJarní sezónu jsme začali na domácí půdě se soupeřem zvučného jména "Nový Jičín B". Našim cílem bylo předvéct divákům líbivý fotbal s nasazením a samozřejmě výhrou. Do sestavy byli zařazeni čtyři dorostenci, kteří neměli zrovna lehký úkol. Dva z nich ( Marek Pop, Radek Vodolan ) měli eliminovat záložní řadu soupeře, útočník ( Vojta Erle ), který měl bojovat s obranou soupeře a brankář ( Roman Bendík ), který měl řídit obranu a vychytat vše co se dá. Ostatní hráči byli oporou mladším a jako celek podali velmi disciplinovaný výkon. Po vyrovnaném poločase 0:0, jsme chtěli soupeře dostat pod tlak a vynutit si šance. To jsme realizovali v 70. min., kdy jsme šli do vedení po nařízeném pokutovém kopu za faul na Honzu Mičku. Pokutový kop bezpečně proměnil stoper Petr Hasalík. Poté jsme si vytvořili ještě několik slibných šancí, ale nedokázali jsme je zužitkovat. Pět minut před koncem si domácí mužstvo vybralo slabou chvilku a přišlo vyrovnání na 1:1. Soupeř ožil, ale poslední obrovskou šanci jsme měli my a mohli jsme strhnout vítězství na naši stranu. Proti byl však brankář soupeře, který přízemní střelu k tyči vytáhl na roh. Zápas skončil dělbou bodů a jako trenér musím svým svěřencům poděkovat. Výkon byl na hranici našich možností a někteří hráči si sáhli na dno svých sil.

TJ MOŘKOV - TJ NOVÝ JIČÍN "B"  1:1 (0:0)

70. min. 1:0 Hasalík P. z penalty