Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - AFC Veřovice, dorost-přátelák

10. 8. 2009
Dorostenci své první přípravné utkání zvládli.
V sobotu 8.8.2009 bylo na hřišti Mořkova odehráno přátelské utkání dorostu Mořkova a Veřovic.Zápas začal mírnou převahou Veřovic.
V 10 minutě náš stoper podběhl  míč, Bendík jen vyrazil a následující dorážka šla naštěstí mimo.Převaha Veřovic opět mírně narostla, ale i my jsme měli šance: v 13 minutě nastřelil Galia tyč, ve 22 Pop M. těsně mimo, velká šance byla zastavena  v 35 minutě pro offsaid. Veřovice byly blízko gólu v 34 minutě, míč prošel našemu gólmanovi mezi tyčí a paží a kutálel se po brankové čáře, jenže ani to našemu soupeři na vstřeleni branky nestačilo, a tak v 38 minutě přišel trest po individualní akci Machače 1:0. Tímto stavem skončil i první poločas.
Ten druhý byl opakem prvního. Soupeře jsme prakticky nepustili do vážnější šance vyjma poslední minuty, kdy se do útoku zapojil i brankář hostí.
Další branky padaly takto: 50 minuta tresný kop zahrával Pop M. a naservíroval míč na hlavu Galii 2:0, 65 minuta  Gold J. 3:0, 73 minuta střelu Galii gólman s obtížemi vyrazil a Gold dorazil do prázdné branky na konečných 4:0.
Zápas se odehrál v přátelském duchu bez zákeřných faulů a s přehledem jej odřídil J.Pítr. V prvním poločase byla na našich hráčích znát nesehranost /do týmu přišli noví hráči/, za výkon v druhém si zaslouží pochvalu, i když dorostu Veřovic s přibývajícími minutami docházely síly.

TJ MOŘKOV - AFC VEŘOVICE 4:0 (1:0)
Branky: 2x Gold Jiří, Galia Marek, Macháč Milan

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Gunther M., Kunz V., Kutňák T. - Galia M., Pop M., Macháč M. - Pop O., Gold J., Hajný J.