Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - TJ Skotnice, muži

30. 9. 2009

Muži počtvrté za sebou prohráli a tabulkou padají dál.
Prvních několik minut  zápasu, ve kterém jsme chtěli konečně bodovat byl z naší strany aktivnější , bohužel bez gólového efektu. Nejvýraznější akcí tohoto úseku hry byl průnik Mičky J. zprava do šestnáctky a křižná střela, která těsně minula branku. Následovala naopak branka v naší síti. Průnik hostí a centr z naší pravé strany nikdo neatakoval, sklepnutí míče a nedůraz obránců vedl k tomu, že útočník hostí pohodlně prostřelil našeho brankáře.  Po obdržené brance se objevila snaha o vyrovnání , dvě střely byly vykopávány z brankové čáry , ale branky jsme se nedočkali. Celkově měli hosté v prvním poločase mírnou převahu a hlavně vsítili branku.

Druhý poločas byl ve znamení našeho podprůměrného výkonu, který stačil Skotnici k udržení stavu. Zahrozili jsme jen ze tří nařízených trestných kopů. V 55. minutě Kocián M. tvrdou střelou mířil těsně nad, v 75. minutě opět Kocián M. protáhnul technickou střelou brankáře a ten vyrazil na roh  a v 79. minutě vyrazil brankář hostí přízemní střelu Segetě L.  Nedokázali jsme dostat soupeře pod tlak ani vysunutím hráčů dopředu a dvakrát jsme při tomto pokusu vyrovnat inkasovali v 87. a 89. minutě.

Mrzí nás porážka na domácím hřišti od týmu, se kterým se dalo při větším nasazení hrát a uhrát body. Momentálně je pro nás největším problémem ono nasazení hráčů v zápase a jejich vyšťavení se ve prospěch týmu během devadesáti minut. Určitě nikdo z nás nechce prohrávat, ale na hřišti i v kabině to musí být znát a musíme během zápasu více „žít“. Budeme se všichni snažit  napravit to v dalším zápase a ukončit tak sérii čtyř porážek v řadě.

             TJ Mořkov vs. TJ Skotnice 0:3 (0:1)

Sestava: Bendík R. - Strnadel P.(Horák J.), Hasalík P., Mička J., Janíček T. - Kocián J., Segeťa L., Macíček R.(Pop M.), Vodolán R. - Kocián M., Galia M.(Kučera J.)