Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Příbor, žáci

1. 6. 2009
Žáci opět potvrdili, že doma body nerozdávají.
ObrazekDalší kolo opět potvrdilo, že žáci doma body nerozdávají a poznali to také hosté z Příbora. Začli jsme velmi aktivně což vyústilo také ve vedoucí branku. Po krásném vysunutí našeho záložníka za obranu se v 5.minutě trefil z bezprostřední blízkosti Mazura Fr. Snažili jsme se o kombinace a hry po stranách jenže to se nedařilo a tak jsme hráli všechno přes střed což mělo za následek nespočet ztracenných míčů na půli soupeře. V prvním poločase toho nebylo už tolik k vidění a tak za májového deště se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.
Začátek druhého byl trochu odlišný jak ten první, neboť hosté začali také hrozit, ale k výraznějšímu ohrožení branky nedošlo. A tak přišel trest v podobě pojišťující druhé branky, kterou přidal opět po vysunutím záložníkem Mazura Fr. Po téhle brance se už hra odehrávala čistě na polovině soupeře. Naši se snažili o střelbu. Témeř každá střela mířila mezi tři tyče, jenomže vynikajíci gólman Příbora byl vždy proti. Další branku přidal v 53.minutě Kuba O. a v 57.minutě Poledník R., který stanovil konečné skóre 4:0.

TJ Mořkov vs. TJ Příbor 4:0 (1:0)
5.min. - 1:0 Mazura František
40.min. - 2:0 Mazura František
53.min. - 3:0 Kuba Oldřich
57.min. - 4:0 Poledník Radim