Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Příbor, dorost

29. 9. 2009

Dorostenci rozstříleli Příbor vysoko 9:0.
Tuto neděli zavítali na hřiště Mořkova příborští dorostenci. Soupeř, který uhrál zatím jen jeden bod, se do nás pustil s takovou vervou, že nad tím všichni kroutili hlavami. Naštěstí jim toto nasazení vydrželo jen asi deset minut a od té doby měli naši kluci utkání ve svých rukou. Ve 13.minutě po rohu Popa M. a hlavičce Macháče posunul do branky také hlavou Hajný a otevřel tím skóre utkání. V 26.minutě prověřil Pop M. střelou z poza šestnáctky hostujícího gólmana, ten míč jen vyrazil a Hajný pohodlně zvýšil na 2:0.

Po zbytek prvního poločasu se na hosty valil jeden útok za druhým, ale díky dobrým zákrokům hostujícího gólmana  a neproměňováním tutovek další branka nepadla.

Již v prvním poločase bylo na hráčích soupeře vidět, že to s jejich fyzičkou nebude nic moc, a tak i proto v tom druhém, sázeli naši dorosti do jejich sítě jeden gól za druhým.

Sled branek druhého poločasu:
48´ Galia M.       3:0
57´ Gold J.         4:0
60´ Poledník R.  5:0
63´ Galia M.       6:0
66´ Machač M.   7:0
71´ Poledník R.   8:0
81´ Gold J.          9:0

Proti slabšímu soupeři si Mořkovští mladíci vylepšili skóre a protože Suchdol prohrál a Petřvald remizoval, tak tři body za výhru je drží v popředí tabulky a možnosti i nadále hrát o postup.
Před dalšími zápasy zbývá jen doufat, že jim střelecká potence ještě dlouho vydrží.

TJ Mořkov vs. TJ Příbor 9:0 (2:0)

Branky: Galia M., Poledník R., Hajný J., Gold J.(všichni po dvou), Macháč M.

Sestava: Bendík R.(60.Kutňák T.) - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Pop O. - Gold J., Pop M., Macháč M. - Galia M.(64.Pokorný J.), Hajný J.(70.Gold T.), Poledník R.