Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Petřvald n.M., žáci

4. 5. 2009
Opět výhra a žáci na jaře ještě nepoznali hořkost porážky.
V neděli ráno si žáci na svém hřišti otevřeli doslova střelnici. Už od prvních minut bylo jasné že chtějí získat tři body. O tom nasvědčovala 5.minuta, kdy se k míči dostal Vágner a dorážkou protlačil míč za brankářova záda (1:0). V 8.minutě už to bylo 2:0, kdy se dostal k míči na hranici šestnáctky opět Vágner a krásnou střelou z voleje nedal brankářovi šanci. Poté ještě několikrát domácí zahrozili střelami ze střední vzdálenosti, jenže ty většinou končily mimo branku. Ovšem ve 23.min. přišla obrovská chyba našeho golmana, který chtěl odkopnout míč, ale nahrál ho přímo na nohu útočníka, který ho bez problému přehodil (2:1). Do poločasu se ještě trefil nádhernou ranou z 35 metrů do šibenice Kuba Olin(3:1).
Druhý poločas se osmělili také hosté z Petřvaldu a parkrát ohrozili naši bránu. Žáci se vzpamatovali a začli zase útočit. A to se v 36.minutě vyplatilo, kdy ranou z bezprostřední blízkosti zvýšil na 4:1 Poledník R. Další branka domácích padla v 48.minutě po úniku Poledníka po pravé straně a následnem centru završil svůj hattrick Vágner (5:1). Na konečných 6:1 v 56.minutě zvýšil Gold T. a tak se žáci radovali ze tří bodů. Výkon všech kluků byl velmi disciplinovaný a všichni ze sebe vydali maximum i proto je výhra považována za zaslouženou.

TJ Mořkov vs. TJ Petřvald n.M. 6:1 (3:1)
5.min. Vágner Petr (1:0)
8.min. Vágner Petr (2:0)
23.min. (2:1)
34.min. Kuba Olin (3:1)
36.min. Poledník Radim (4:1)
48.min. Vágner Petr (5:1)