Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Kateřinice, žáci

17. 5. 2009
Branka v poslední minutě rozhodla o vítězství Mořkova.
ObrazekByl to souboj dvou sousedů v tabulce a podle toho taky zápas vypadal. Ovšem lépe ho začli hosté z Kateřinic. Naši byli od začátku ustrašení, báli se soubojů a nechali soupeře střílet na bránu. Už v 6.minutě vedli hosté. Po střele ze šestnáctky neudržel brankář Beňovič míč a ten mu proklouzl až do brány (0:1). Toutou brankou byli domácí evidentně zaskočeni. Už od desáté minuty začli hrozit také domácí. Jenže střely se buď neujaly nebo k nim ani nedošlo skvělým obětavým zákrokem soupeře. Žáci se snažili, a to se vyplatilo v 17.minutě. Kdy Poledník R. vystřelil a brankář hostí na střelu k tyči nedosáhl (1:1). Poté už se hra vyrovnala a šance přibývali na obou stranách. Ale ani jedna neskončili brankou. Hosté hrozili především hrou po krajích a následným centrem do šestnáctky. Ovšem obrana si stím i za cenu faulu dokázala poradit. A tak první poločas skončil nerozhodným stavem 1:1.
Druhý poločas už nebyl tak jednoznačně v režii hostů. A i proto jsme se víc dostávali do zakončení. Jenže jak střely Poledníka, tak přímé kopy Kuby, skončili buď za bránou nebo na hrudi brankáře hostí, který chytal výborně. Ale v 69.minutě se domácí konečně prosadili. Po rohovém kopu Popa O. a následném závaru se trefil kolenem Mazura Fr. (2:1). Hosté se ještě snažili něco s výsledkem udělat, ale naše obrana byla proti. A i proto stadionem znělo známé ,,Cigy, Caga,,.
Kluci bojovali i když se zrovna nedařilo a nakonec si všechny body odnesli Mořkovští.

TJ Mořkov vs. TJ Kateřinice 2:1 (1:1)
6.min. - 0:1
17.min. - 1:1 Poledník Radim
69.min. - 2:1 Mazura František