Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Kateřinice, muži-přátelák

3. 8. 2009
Neproměněné šance z úvodu utkání nakonec mrzely.
Soupeře hrajícího I.B třídu jsme mohli zaskočit hned v úvodu, kdy jsme měli do desáté minuty tři velké šance skórovat. Bohužel jsme nedali, Kateřinice viditelně přidaly na výkonu a potvrdili to dvěma brankami v rozmezí čtyř minut. V té době jsme hráli hodně špatně a nedokázali se dostat jednoduchým odkopem z nebezpečí před vlastní brankou. Do hry nás vrátila hlavička Erleho po důrazném naběhnutí si na míč za obranu a přehození brankáře. Hra se trochu vyrovnala, ale ani další slibnou akci jsme nedokázali proměnit v gól.
Druhý poločas začal opět dvěma šancemi Mořkova. Ani ty jsme nedokázali využít. Přišly tresty v podobě třech branek v rozmezí sedmi minut. Hosté na dlouhé minuty ovládli hru a několika skvělými zákroky odvrátil Bendík další branky v naší síti. Naše obrana byla až moc průchozí a dovolila hráčům soupeře pohodlně skórovat. Ještě jsme se dostali několikrát ke slovu, ale opět to bylo bez branky. Minutu před koncem kopali hosté penaltu po faulu našeho brankáře a uzavřeli skóre.
I když se v zápase dost střídalo a tím vznikaly určité problémy se sehraností, nemůžeme se na to vymlouvat. Hosté střídali také. Soupeř byl herně lepší, využil ze svých devíti vyložených šancí skórovat šest a my z našich sedmi jen jednu. Proto je jejich vítězství zasloužené i když pro nás zbytečně kruté. K vidění byly pohledné akce na obou stranách a bohužel velké nedostatky v obranné činnosti celého týmu na naší straně.
Utkání opět výborně soudcoval Antonín Patka a na lajně měl opět Františka Jančálka.

TJ Mořkov - TJ Kateřinice 1:6 (1:2)
Branka: Erle Vojtěch

3.min. Kocián J. zakončil vedle dorážku po rohu Segetě a tečované střele Popa M.
7.min. Kocián M. se po vysunutí Erlem zprava proháčkoval malým vápnem, ale prováhal zakončení
9.min. Segeťa po zpětné přihrávce Kociána J. střílí zblízka vysoko nad
17.min. 0:1 útočník hostí prošel středem obrany a skóroval
21.min. 0:2 doražení odražené střely
23.min. 1:2 Erle si naběhl po dlouhém autu Strnadla a vracečce přes hlavu Popa na míč a přehodil hlavou brankáře
49.min. po centru Kociána M. zleva hlavičkoval do tyče Kučera J.
52.min. průnik Erleho skončil deset metrů od branky, hráč nezakončil ani nepřihrál z dobré pozice
58.min. 1:3 propadlý míč za obranu krásně uklidil hráč hostí střelou do sítě
61.min. 1:4 míč prošel bez našeho zásahu po pokutovém území zleva doprava a náš brankář byl prostřelen
65.min. 1:5 opět středem po narážečce, uvolnění a obejití brankáře
70.min. Segeťa vystihnul rozehrávku obrany, ale brankáře hostí nepřekonal
78.min. Kocián M. po uvolnění protáhnul střelou z dobré pozice gólmana
89.min. 1:6 proměněná penalta po faulu našeho brankáře na pronikajícího útočníka

Hráli: Bendík(dorost), Kučera J., Hasalík, Pobořil, Černoch, Mička zd., Macíček, Kocián J., Kocián M., Strnadel, Horák J., Segeťa, Pop M.(dorost), Erle

Chyběli: Mička J., Kučera A., Kučera P., Czernek, Horák Zd., Vereš, Vodolán, Janíček