Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - TJ Jeseník n/O, muži

4. 5. 2009
Brankou v nastavení přišli muži o remízu a body si tedy odvezl Jeseník.
ObrazekSoupeř z Jeseníku n/O. přijel s cílem získat v tomto mistrovském zápase bod.Naši hráči nastupovali s vědomím, že máme silného soupeře, kterého chceme porazit. Nástup do zápasu nám vyšel a šli jsme do rychlého vedení 1:0, zásluhou vydařené střely Kociána M. To bylo na dlouhé minuty z naší strany vše. Hráli jsme bez důrazu a fotbalového nápadu a kombinace. Toho soupeř dokázal využít, brzy skóre srovnal a dokonce šel do vedení 1:2 po hrubé chybě Strnadla P.. Blížil se konec poločasu a ve 44. min. se nám podařilo srovnat na 2:2 opět Kociánem M. Jako trenér jsem měl k našim hráčům výhrady, což jsem jim dal v kabině patřičně najevo a doufal, že se z těchto chyb a fotbalové nemohoucnosti proberou. Opak byl však pravdou, pokračovali jsme ve špatném výkonu a kazili rozehrávku, tím jsme se dopuštěli zbytečných faulů na hráče soupeře a dostávali se pod tlak. Vyvrcholením našeho špatného výkonu byla poslední akce soupeře v našem pokutovém území a vedení 2:3 v 92. min. Konec zápasu nám dal jasnou odpověď na to, jak jsme v tomto mistrovském utkání prezentovali.

TJ Mořkov vs. TJ Jeseník n/O 2:3 (2:2)
4.min. Kocián Miroslav - 1:0
24.min. 1:1
42.min. 1:2
44.min. Kocián Miroslav - 2:2
74.min. Kocián Miroslav - ŽK