Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - TJ Bystré, dorost

14. 9. 2009
Dorostenci dokázali zvítězit a patří jim třetí příčka OP.
ObrazekV dalším mistrovském utkání přivítali naši dorosti soupeře z Bystrého. Začali aktivně a už ve 4.minutě mohl skórovat Galia kdy tváří v tvář proti gólmanovi poslal míč mimo. I nadále Mořkov tlačil svého soupeře k brance a snažil se připravovat gólové šance. Ve 22.minutě se opět dostal před brankáře Galia, ale jeho značně nepovedená střela přistála již sedícímu brankáři do náruče. Ve 38.minutě vypálil Machač a hosté hasili na brankové čáře. Do té doby naši hráči Bystré jasně přehrávali a nepustili do vážnější šance, jenže pak přišlo ze strany soupeře to co nám chybělo, a to střela ze střední vzdálenosti. Hráč Bystrého orazítkoval břevno Bendíkovy branky a na dorážku byl náš brankář krátký - 0:1. Ještě v téže minutě všem zatrnulo, když soupeř nastřelil tyč. Naši hráči se tím naštěstí nenechali zdeptat a  ve 42.minutě Pop M. z úhlu přehodil hostujícího gólmana - 1:1. Ve 44.minutě šla střela z voleje Golda J. do míst kde stál brankář. A ve 45.minutě si po rohu spravil chuť Galia a zvýšil na 2:1.

I ve druhém poločase jsme měli utkání pod kontrolou, ale promarněné šance už nepřinesly další změnu skóre.
Porazili jsme tradičně nepříjemného soupeře, ale zápas měl skončit s vyšším přídělem branek do sítě Bystrého. Neproměněné tutovky by nás mohly příště mrzet!!!


TJ Mořkov vs. TJ Bystré 2:1 (2:1)
Branky: Pop M., Galia M.

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Pop O. - Gold J., Pop M., Macháč M. - Galia M., Mazura Fr., Poledník R.


Do utkání zasáhli: Kutňák T., Hajný J.