Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - Suchdol n/O, dorost

18. 5. 2009
Dorostenci opět nezahávali a podzimní forma se pomalu vrací.
ObrazekZápas se Suchdolem vypadal jako jednoduchá záležitost. Hned ze začátku jsme se dostali do šance, když Janíček nedokázal zužitkovat přihrávku Erleho z levé strany. Hráli jsme více po stranách než v minulých zápasech, což mělo za následek více možností ke skorování ze hry i z následných standardek. To jsme ale odmítali zahazováním šancí. Hosté se dostávali také do nebezpečných situací hlavně po naší pravé straně. Zatrnulo nám po slabé malé domů Kuby, kterou nakonec brankář Bendík vyšavloval na roh. Po jednom z našich trestných nákopů do šestnáctky byl faulován Erle V. a Pop M. penaltu proměnil. O deset minut později se po levé straně probil Galia a přesnou přihrávkou našel Erleho, který k tyči zakončil brankou.
Ke druhému poločasu lze napsat jen to, že se jednalo o přehlídku toho co se dá ve fotbale zahodit. Herně to nebylo špatné, hráči si plnili úkoly a makali, ale vyjádření brankami chybělo. Přišel trest v podobě snižující branky v 82. minutě. Nedorozumění středu obrany využil hostující útočník a prostřelil našeho brankáře po samostatném nájezdu. Hosté ucítili šanci a trochu přidali. My jsme měli možnost rozhodnout zápas, ale Pop M. nedal v 88. minutě další nařízenou penaltu.
I když zápas se mohl zdát snadný, hráči si pořádně zamakali. Soupeř rozhodně nebyl z těch tabulkově ani herně lehkých. Hlavně že se nám nevymstily neproměněné šance. Naše hra a forma se i přes tento problém konečně dostává tam, kde ji chceme mít a kde byla na podzim. Pokud to vydrží a vydrží hlavně zdraví hráčů měli bychom předvádět pěkný fotbal a v tabulce snad ještě poskočit.

TJ Mořkov vs. Suchdol n/O 2:1 (2:0)

Branky: 29.min. - Pop Marek (z penalty)
             39.min. - Erle Vojtěch


Sestava:
Bendík R. - Kuba O. (37.Kunz V.), Kunc M., Kučera A., Kutňák T. - Macháč M., Galia M. (89.Hajný J.), Nguyen M., Pop M. - Erle V.(56.Černoch R.), Janíček T.