Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - Spálov, muži

7. 9. 2009
Muži na podzim poprvé prohráli. Doma nestačili na Spálov.
ObrazekTřetí domácí zápas začal podobně jako ty minulé naší aktivitou a hned v první minutě vysunul Segeťa Strnadla P., ale ten netrefil po průniku do šestnáctky z nadějné pozice branku. Neujala se ani hlavička Erleho z těžké pozice na pětičce po prodlouženém míči od Kociána M., která byla vytažená na roh. Z tohoto rohu zahraného Segeťou se trefil kanonýr Kocián M. a dostal nás do vedení. V tomto úseku hry zahrozili i hosté několika průniky a dostávali se do zápasu. Hlavně v záloze nás přehrávali a obrana nedůrazně obsazovala útočníky. I tak jsme mohli skórovat. V dobrých pozicích se ocitli Kocián M. a dvakrát Erle, který zakončoval z úhlu prošlé míče na zadní tyč. Neproměněné šance a hra ve stylu ,,oni se porazí sami,, se nám vymstila ve dvacáté osmé minutě, kdy opět neobsazený útočník Spálova zpracoval polovysokou nahrávku, uvolnil svého spoluhráče a ten z mírného úhlu zavěsil ke vzdálenější tyči. Naše hra se úplně sesypala a trest přišel ve 41.minutě po průniku hráče hostí do bezprostřední blízkosti naší branky zprava a trochu šťastné střele opět ke vzdálenější tyči, která poslala hosty do poločasového vedení.

Druhý poločas byl pokračováním závěru toho prvního. Hosté úplně převzali kontrolu nad hrou a kombinací nás přečíslovali a zavírali na naší polovině na minuty. Navíc se jim podařilo potrestat snad všechny naše individuální hrubky, které vznikaly přetížením obrany. Útok míč nepodržel, záloha byla prostupná a obránci kupili chybu za chybou a nedokázali míč někdy ani odkopnout. Hosté přidávali pohodlně branky po deseti minutách v 51., 61., a 71.minutě. Na hrozivých 1:6 zvýšili v 85.minutě po vystihnutí naší rozehrávky a samostatném průniku.

Jako dobrá z naší strany se dá hodnotit jen polovina prvního poločasu. Zbytek zápasu jsme tahali za kratší konec, hráči po zvýšení hostí na 1:3 zápas vyloženě zabalili až na některé čestné vyjímky a nebyla vidět ani zčásti snaha makat, kterou jsme předvedli v minulém zápase. Hosté získali své první tři body a ukázali, že špatné výsledky prvních zápasů byly způsobeny hlavně těžkým losem. My takto tragicky před početnými fanoušky hrát nemůžeme. Čeká nás další domácí zápas, ve kterém chceme plně bodovat a nejsou vyloučeny ani některé změny v sestavě, pokud budou všichni hráči zdravotně v pořádku.

TJ Mořkov vs. TJ Spálov 1:6 (1:2)
Branka: 13. Kocián M.

Sestava: Vereš - Macíček R., Hasalík, Mucala, Janíček - Strnadel P., Segeťa L.(Pobořil), Vodolán, Erle - Kocián J.(Pop M.), Kocián M.

Připraveni byli: Kučera J., Kučera P., Horák J., za B tým hrál ráno Kučera A.