Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - Spálov, dorost

7. 9. 2009
Dorost znova vyhrál a zápas od zápasu se zlepšuje i jeho hra.
Po povedeném utkání na Kozinci nastupovali naši dorostenci s příslibem udržet kontakt s čelem tabulky. Podle toho také vypadal úvod zápasu.
Mořkov se na soupeře ze Spálova vrhl s takovým odhodláním, že už v první minutě vedl 1:0. O vedení se zasloužil Mazura a přihrávku Galia. Po vstřelené brance a předváděné hře to vypadalo, že si soupeř odveze pěknou nakládačku, ale bohužel nám vyschl "střelný prach". I když měl Mořkov stále herně navrch další branku v prvním poločase nepřidal.

Začátek druhého  byl z naší strany tradičně ospalý a  soupeř dostával naši obranu do nesnází. Aby se ulehčilo obraně zatáhl se z útoku do zálohy Galia. Naše hra se tím sklidnila a Mořkov dostal Spálov opět pod tlak. V 55.minutě po rohu Popa M. hosté dostali míč jen za hranici šestnáctky kde číhal dobře postavený Černoch a obloučkem překonal gólmana soupeře 2:0. Hra našich dorostů byla v tuto dobu velmi kvalitní a přinášela spoustu pohledných akcí. V 58.minutě, po jedné z nich, Galia zatáhl míč a pěknou křižnou přihrávkou našel Macháče, jeho střelu brankář ještě stačil vyrazit ale na dorážku Mazury již nestačil 3:0.

Od 61.minuty hrál soupeř už jen v deseti a to nám umožnilo zápas v klidu dohrát a zapsat si do tabulky další tři body.

TJ Mořkov vs. TJ Spálov 3:0 (1:0)
Branky: 2x Mazura Fr., Černoch R.

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Kutňák T. - Gold J., Pop M., Macháč M. - Galia M., Mazura Fr., Poledník R.

Do hry nastoupili: Pop O., Hajný J., Pokorný J.