Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM -Rybí, muži-mistrák

17. 8. 2009

Vstup do sezóny se povedl. Rybí si odvezlo čtyřgólový příděl.
ObrazekZápas proti soupeři, kterého jsme na jaře porazili bez větších problémů byl tentokrát daleko těžší. Rybímu šlo stejně jako nám o dobrý vstup do soutěže. Problémy nám během prvního poločasu dělali hlavně ze standartních situací, kdy vše zahrávali na vysokého útočníka a ten několikrát ohrozil hlavou naši branku. Místy naše obrana nevěděla kam dříve a se štěstím jsme ustáli i některé velké šance soupeře. Rozhodčí nepísknul hostům asi penaltovou situaci, kdy Kučera A. i když nechtěně, přece jen brnknul za běhu o protihráčovy nohy. I my předvedli několik pěkných akcí a průniků do šestnáctky, kterým chybělo přesné zakončení a některé z nich dost volaly po gólu. Naštěstí se nám povedlo v devatenácté minutě po nákopu Pobořila za obranu a následné akci Kociána M. dát vedoucí branku.

Ve druhém poločase se nám vyplatila zjednodušená hra obrany a zálohy a častými míči jsme se dostávali do blízkosti soupeřova gólmana. Přišla padesátá devátá minuta, Erle se dostal k míči po přihrávce Mičky Zd. a prodloužení Kociána M. a nadvakrát ho dostal do sítě. Rybí ještě chvíli bylo pod naším tlakem, ale stále hrozilo nebezpečnými brejky po nákopech a prodlužovaných míčích vysokého útočníka, který tak posílal své spoluhráče do dobrých příležitostí. Tyto akce nebyly využity, tak se vytáhlý útočník sám chopil role zakončovatele a po ztrátě míče při naší nedůrazné hře na vlastní polovině zprava z úhlu krásně po zemi překonal našeho brankáře. Po této brance hosté ožili, hrálo se hlavně na naší polovině a my byli pod tlakem. Ale v 78.minutě se dostal po dlouhém autu Strnadla a přiklepnutí k míči dorostenec Pop M. a tvrdou střelou pod břevno dal svůj premiérový gól v mistrovském utkání v mužské kategorii. Hosté se ještě snažili o změnu stavu, ale i jim docházely v horku síly. Skóre bylo uzavřeno v 84.minutě po rohu Popa M. a hlavičce Kociána M.

Důležitý vstup do nového fotbalového ročníku se nám povedl i když jsme během zápasu nadělali dost chyb, které naštěstí soupeř nedokázal potrestat. Hlavně první poločas byl z naší strany a hlavně v obraně špatný. Ve druhém už to bylo o poznání lepší a těší, že hráči i ve vysokých teplotách dokázali vydržet s bojovností celý druhý poločas. Pomohlo i poločasové střídání Popa M., který přesnými přihrávkami dokázal rozhýbat naši zálohu. Utkání to bylo vyrovnané a rozhodly ho proměněné šance na naší straně a naopak spálené na straně Rybího.

TJ Mořkov vs. Sokol Rybí 4:1 (1:0)
Branky: 19.Kocián M., 59.Erle V., 78.Pop M., 84.Kocián M.

Sestava: Vereš V. - Macíček R., Mička J., Hasalík P., Kučera A.(46.Pop M.) - Strnadel P., Mička Zd., Vodolán R.(83.Kučera J.), Pobořil M.(28.Kučera P.) - Kocián M., Erle V.

Připraven byl ještě Horák J.


Zvolte nejlepšího hráče utkání ZDE >>>