Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - Rybí, muži

1. 6. 2009
Po změně trenéra už druhé vítězství v řadě.
ObrazekMuži chtěli potvrdit získané body ze Zbyslavic a hlavně už konečně vyhrát doma a udělat radost divákům, kterých stále chodí dost. Samotný zápas začal i díky slabému soupeři, který vyloženě sezónu dohrává v klidu, větší aktivitou domácích. Dostávali jsme se k možnosti skórování už od samého začátku. Už v 5.minutě rozehrál akci Mička J. na Vodolána, ten srazil míč na Kociána M., ale jeho střela skončila nad. V 15.minutě se dostal k odraženému míči Hasalík a jeho střelu z voleje, která byla ještě tečována, brankář hostů kryl. Poté se hra trochu ustálila, hosté se trochu osmělili a dostali se více do hry. Vážněji jsme ohrozili branku zase až ve 34.minutě po centru Hasalíka. Centr prošel pokutovým územím až na levou stranu ke Strnadlovi, ten ale zbytečně volil prudkou střelu a ta šla nad a daleko za branku. Z naší strany se během prvního poločasu nic neudálo. Snad jen roh Vodolána zakončil po náskoku Kocián M. hlavou opět nad.

V druhém poločasu jsme přidali a výsledkem byly tři šance, které měly skončit v síti. Bohužel nejprve jsme nedokázali dostat do sítě vrácenou hlavičku Kociána M. po rohu Vodolána v 52.minutě, šest minut nato Strnadel vysunul Kociána J. po levé straně, následoval přesný centr, ale náš kapitán akci zakončil střelou po pravé straně branky a do třetice nedokázal opět Mira Kocián zakončit vlastní akci gólem, když se probil několika kličkami před branku soupeře. To byla 67.minuta. Nakonec přišlo vysvobození v 72.minutě. Dlouhý nákop Hasalíka z trestného kopu usměrnil do sítě kapitán Kocián. V 80.minutě korunoval svůj dobrý výkon Hasalík. Obrana soupeře ho nechala proběhnout s míčem středem, nachystat si ho ke střele a ta skončila v síti v rohu branky. Do konce zápasu se hosté dvakrát dostali do slušných šancí šancí, ale Rýdel společně s obranou ubránili čisté konto.

V zápase nás ani tak netrápili hosté jako naše koncovka. Proti silnějšímu soupeři bychom si tolik šancí asi nevypracovali a mohlo by se nám to vymstít. Naštěstí to tam zase dvakrát spadlo a po delší době zůstaly všechny body doma. Hosté si za předvedenou hru bod nezasloužili. Nemůžeme ale obě poslední vítězství moc přeceňovat, musíme naplno odehrát zbytek jara a dostat se do větší herní pohody.

TJ Mořkov vs. Rybí 2:0 (0:0)
72.min. - 1:0 Kocián Miroslav
78.min. - ŽK Mička Zdeněk
82.min. - 2:0 Hasalík Petr

Sestava:
Rýdel Vl. - Hasalík P., Černoch P., Mička J., Macíček R. - Pobořil M., Vodolán R., Mička Zd., Strnadel P.(88.Bendík R.) - Kocián M., Kocián J.(83.Kučera P.)


Připraveni ještě byli: Horák J., Erle V. a Pop M.