Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - FK Tísek, dorost

20. 4. 2009
Dorostenci dohrávali v devíti, ale i přesto remizovali s Tískem 3:3.
ObrazekUž od záčatku bylo znát, že soupeř bude hodně nepříjemný a jeho výsledky z minulých zápasů nasvědčovaly, že dokáže hodně branek vstřelit i obdržet. Bohužel my jsme pokračovali ve výkonu ze Starého Jičína, který prostě nestačí. Soupeř nás napadal a nutil k chybám a my se jen několikrát dokázali prosadit tím, co jsme hráli na podzim a to hrou po krajích s množstvím centrů. Bohužel to bylo bez branky a to i s vyložených šancí, kde nám odskok míče na hrbolatém terénu dělal obrovské problémy. Vůbec stav hřiště byl spíše výhodou pro hosty, kteří jsou na to zvyklí. Po dvou chybách obrany jsme obdrželi branku a při prvním penaltovém zákroku nám byl vyloučen stoper Kučera.
Do druhého poločasu jsme nastupovali stím, že chceme zápas otočit a vyhrát i v deseti. Vrátilo se nasazení i branky. Hráči dřeli, snížili, opět inkasovali, byl nám vyloučen hodně přísně (spíše nesmyslně) druhý stoper Kunc po druhé žluté a my dotahovali stav 1:3 v devíti. Nakonec se nám to s vypětím všech sil a za podpory velmi početných fanoušků podařilo a dokonce jsme měli na to vyhrát. Bohužel to už nevyšlo. V druhém poločasu došlo k probuzení týmu a opět jsme hráli slušný fotbal s nasazením, tak jak jsme byli zvyklí hrát doma.
Celkově je bod doma ztrátou, ale v soutěži není nikdo, kdo by dokázal jen vyhrávat a i další ztratit. Na to s jakými šrámy jsme do zápasu nastupovali a že nebylo jasné, kdo kolik minut kvůli zranění vydrží, je to nakonec bod, který bude mít svoji cenu. Záhadně se u nás objevuje ve velkém podvrtnutí kotníku. Počet hráčů je udivující a kelen ve spreji ubývá.

Jak šli minuty:
17.min. - !0:1!..Chyba obou nemluvících stoperů, odkop získal protihráča Kučera ho nechtěně ve vápně srazil, následovala červená karta.
41.min. - !0:2!..Trestný kop Tísku; špatné postavení obránců k míči a nekrytý útočník prodloužil centr do sítě.
48.min. - !1:2!..Po rohu M.Popa skoruje hlavou Erle Vojtěch
56.min. - !1:3!..Hosté opět dali branku hlavou po centru.
63.min. - Vyloučení druhého stopera Kunce po druhé žluté kartě; hrajeme v devíti.
70.min. - !2:3!..Galia po průniku od lajny do šestnáctky snížil.
74.min. - !3:3!..Penaltu po závaru a ruce obránce proměnil Pop M.

TJ Mořkov - FK Tísek  3:3  (0:2)
Branky: Erle V., Galia M., Pop M.