Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - FK Tísek ,,A,,, muži

20. 4. 2009
Muži sahali po vítězství, ale nakonec skončil zápas dělbou bodů.
ObrazekDo mistrovského utkání s Tískem jsme nastupovali s odhodláním první jarní výhry. Začali jsme však vlažně a bez bojovnosti, což mělo za následek, že soupeř skoroval již v 8. minutě, 0:1. Tato branka naše hráče překvapila a na dlouho dobu zmrazila naše odhodlání zvítězit. Do kabin jsme šli sklesle. O přestávce jsme naše hráče vyhecovali a udělali v sestavě několik změn na postech zálohy. Nástup do druhé půle byl oživením a soupeře jsme dostávali pod tlak. Vytvořené šance jsme však nedokázali proměnit. Až po vhození dlouhého autu do šestnáctky / Strnadel P. / a následnou dorážkou / Kocián M. / jsme srovnali skóre na 1:1. V této fázi zápasu jsme měli více ze hry a po špatně zahraném ofsajd systému hostů jsme šli do vedení 2:1 / Kocián M. /. Zdálo se, že utkání dotáhneme do vítězného konce, ale opak byl pravdou. Pět minut před koncem jsme zbytečně faulovali na hranici šestnáctky a přímý kop soupeř proměnil ve vyrovnávací branku 2:2 za přispění našeho golmana. Nepodařilo se nám zvítězit ani ve druhém domácím utkání ... !!!

TJ Mořkov - FK Tísek ,,A,,  2:2  (0:1)
8.min. 0:1
30.min. Kučera Petr (ŽK)
63.min. 1:1 Kocián Miroslav
69.min. 2:1 Kocián Miroslav
82.min. 2:2

Utkání přihlíželo přibližně 210 diváků.

Sestava:
Rýdel Vl. - Macíček R., Hasalík P., Kocián M., Strnadel P. - Pobořil M., Vodolán R., Mička J., Horák J. - Kocián J., Kučera P.(76.Kučera)