Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - Vel. Albrechtice, muži

25. 8. 2009
Muži předvedli proti Albrechticím famózní výkon.
ObrazekZápas začal z naší strany ve vysokém tempu s častým napadáním váhavé rozehrávky hostí. Hned od začátku jsme se dostávali do blízkosti branky soupeře a už v 18.minutě se po autu Strnadla trefil hlavou poprvé Kocián M. Do konce prvního poločasu padlo ještě pět dalších branek a několik dalších příležitostí bylo nevyužito ( Kocián J., Strnadel - oba měli nadějné brejky a Segeťa - několik střel z větší vzdálenosti). Výčet branek:

25.min. 2:0 Strnadlův dlouhý, vysoký a přesný míč za obranu uklidil do sítě po zpracování Kocián M.
30.min. 3:0 Hasalík z penalty po předcházející akci Strnadla a Kociána M., která po tyči a následném faulu skončila penaltou
32.min. 4:0 po rohu Strnadla dostal do sítě prudkou střelou odražený míč Segeťa
37.min. 5:0 po samostatné akci Kociána M. zprava a míči pod sebe zakončil zleva Strnadel P.
39.min. 6:0 Kocián M. potrestal z penalty předchozí zákrok na Kociána J.

Ve druhém poločase se obraz hry trošku změnil, dál jsme dávali góly, ale hosté se dostali trochu více do hry a využili naší euforie a bezstarostného vedení ke vstřelení dvou pro nás zbytečných branek. Ze čtyř střel trefili jednou tyč, dali dvě krásné branky a jednou trefili na brankové čáře hlavu Hasalíka, který tak zabránil brance. Výčet branek:

48.min. 7:0 po rohu Strnadla a vybojovaném míči Kociánem J. dostal míč do sítě zblízka Vodolán
57.min. 8:0 centr Segetě zprava proměnil ve svoji další branku hlavou Kocián M.
63.min. 8:1 zbytečná ztráta míče krásná střela hostí
72.min. 9:1 Kocián M. zakončil akci po Vodolánově hlavičce do břevna
77.min. 10:1 svou šestou a poslední branku v zápase dal Kocián M. po vysunutí a obejití brankáře
83.min. 10:2 malý důraz na hráče vedoucího míč zprava, který se uvolnil a opět hezkou střelou snížil

V tomto zápase nám vycházelo takřka vše na co jsme sáhli, o vítězství bylo jasno už po půlhodině hry. Hosté se sestavou sice zkušených, ale už ne tak běhavých hráčů nemohli konkurovat dravým mladíkům v naší sestavě, kterých se tam objevilo během zápasu šest a jejich věk se pohyboval od 17 do 21 let. Vyzdvihnout se musí i výkon a střelecká potence Kociána M. se šesti brankami. Celý tým makal naplno a diváci byli určitě spokojeni s hrou i výsledkem. V sobotu náš čeká daleko těžší zápas na Kozinci, který má po dvou zápasech rovněž šest bodů.

TJ Mořkov vs. Vel.Albrechtice 10:2 (6:0)
Branky: 18., 25., 39.(pen), 57., 72., 77., Kocián M., 30.Hasalík (pen), 37.Strnadel, 32.Segeťa, 48.Vodolán

Sestava: Vereš V. - Macíček R., Segeťa L., Hasalík P., Janíček T. - Strnadel P.(Kučera P.), Mička Z., Vodolán R., Erle V.(Kučera A.) - Kocián J.(Pop M.), Kocián M.

Přibraven byl: Galia M.
Za "B" tým hráli ve stejném termínu Kučera J. a Horák J.