Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - Suchdol n/O, dorost(140)

25. 8. 2009
Dorosti proti Suchdolu vyhořeli a předvedená hra neměla s fotbalem nic společného.
V neděli 23.8.09 jsme přivítali na hřišti Mořkova fotbalisty ze Suchdolu nad Odrou, soupeře našich dorostenců, který, tak jako my, svůj první zápas v soutěži vyhrál.
Už první minuty naznačily, že to bude těžký zápas. Soupeř se snažil dostávat do šancí přihrávkami za naší obranu, ale naštěstí se mu je nedařilo zakončit podle svých představ. Naopak Mořkovským hráčům vázla kombinace a hlavně zakončení těžce vypracovaných gólovek. V 18.minutě gólman hostí vyrazil střelu M.Popa, ale Galia nevyužil možnosti skórovat. Ve 27.minutě Mazura vybídl opět Galiu ke skórování, jenže branka zase nepadla a do třetice po trestňáku M.Popa Markovi Galiovi zakončení opět nevyšlo, jó jsou i takové dny kdy góla nedáš a nedáš. Hosté si naopak svým důrazem v pokutovém území zajistili ve 44.minutě zasloužené vedení.

V druhém poločase byly provedeny změny v sestavě, jenže ani ty oživení hry z naší strany nepřinesly. Od 51.minuty hrál Suchdol po červené kartě jen v deseti a nějakou dobu to vypadalo na možný obrat v zápase. Bohužel naši útočníci nedokázali podržet míč, nebo vypracovat pořádnou šanci a když už se to vyjímečně podařilo, tak slabý důraz při jejich zakončení vedl k tomu, že na časomíře pořád svítil stav 0:1. V 65. minutě soupeř přidal druhou branku a prakticky rozhodl o výsledku, neboť z naší strany to byl jen zmar. Nezbývá nic jiného, než popřát soupeři k výhře a připravit se na další, tentokrát už vítězný zápas.

TJ Mořkov vs. Suchdol n/O 0:2 (0:1)

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Kutňák T. - Galia M., Pop M., Gold J. - Poledník R., Hajný J.(46.Pop O.), Mazura Fr.

Připraven byl: Pokorný J.