Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - Sedlnice, muži

23. 6. 2009
Ani dvoubrankové vedení nestačilo a utkání skončilo dělbou bodů.
ObrazekPohled na tabulku sliboval vyrovnaný zápas. To se ze začátku nepotvrzovalo. Sedlnice hrály hodně zezadu a hrozili jen občasnými, ale o to nebezpečnějšími rychlými protiútoky. Byli jsme to převážně my, kdo častěji ohrožoval branku. Dvakrát se naši hráči dostali do brankových situací, ale ani Segeťa hlavou v šesté minutě po přihrávce Pobořila ani Kocián M. v minutě deváté po prostrčení Vodolánem, nedokázali skórovat. Hosté zbytečně míč nenakopávali a snažili se o častou rozehrávku standartek po zemi. Náš vedoucí gól vsítil hlavou po trestném kopu Macíčka z pětičky Segeťa. Tento hráč se dostal k zakončení hlavou i po několika zahraných rozích, ale zakončil ten poslední z nich mimo branku. Sedlnice začala více využívat své vzrůstem malé, ale velice rychlé útočníky a po jedné jejich akci vyrovnali. Byla to 28.minuta a Hasalík nechal odcentrovat protihráče z naší pravé strany. Na druhé straně se dostal k míči další nekrytý útočník a vyrovnal. I nadále se hrálo více na polovině hostů. Bylo to vyjádřeno střelou Hasalíka, která lízala břevno a tvrdou střelou po zemi, kterou Kocián M. zakončoval průnik a nahrávku Strnadla po levé straně. Nakonec se podařilo skórovat podruhé až v 39.minutě po nákopu Kociána M. za obranu. K míči se dostal Kocián J. a dopravil míč po přehození brankáře a dorážce do sítě. Oba Kociánové se ocitli do konce poločasu ještě každý v jedné slušné šanci, ale skóre zůstalo stejné.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 51.minutě se dostali díky průniku a zakončení Kociána M. do dvoubrankového vedení. Následovala další spálená tutovka v podání Kociána M. po ideálním centru Pobořila v 58.minutě a Pobořil sám z hranice penalty nedokázal dopravit do sítě přesně nahraný míč proti noze v 59.minutě. Přišel trest v podobě snížení. Hosté využili chybu stopera Černocha po špatně trefeném odkopu. Opět se začal projevovat nedostatek sil v druhých poločasech a hosté po rohu v 70.minutě vyrovnali. Ještě byla z naší strany snaha vyhrát, ale ani Strnadel ani Erle se po nadějných průnicích zleva nedokázali vypořádat s koncovkou nebo přihrávkou před branku. Nakonec jsme byli rádi za bod, ke kterému pomohl i dvěma pohotovými zákroky v závěru utkání brankář Rýdel.

Byl to zbytečně zremizovaný zápas, ve kterém většině našich hráčů viditelně odcházely síly už půlhodinu před koncem. Zákonitě se začaly objevovat chyby, které rozhodly o dělbě bodů. Dokud byly síly bylo to až na proměňování šancí herně slušné.

TJ Mořkov vs. Sedlnice 3:3 (2:1)
20.min. - 1:0 Segeťa Lukáš
28.min. - 1:1
39.min. - 2:1 Kocián Jakub
51.min. - 3:1 Kocián Miroslav
59.min. - 3:2
70.min. - 3:3

Sestava:
Rýdel Vl. - Macíček R., Černoch P., Mička J., Hasalík P. - Strnadel P., Segeťa L., Vodolán R.(82.Pop M.), Pobořil M. - Kocián J.(72.Erle V.), Kocián M.