Jdi na obsah Jdi na menu

TJM - NFC Lichnov, žáci

22. 6. 2009
Žáci ukončili sezónu vítězstvím 6:1 nad Lichnovem.
ObrazekV posledním domácím zápase a taky posledním v sezóně chtěli žáci vyhrát nad papírově slabším soupeřem. Už od prvních minut bylo jasné jak zápas dopadne. Naši měli mnohem více ze hry, jenže nedokázali proměnit dvě šance hned z kraje zápasu. Ovšem v 5.minutě už se to povedlo, když se trefil s pomocí tyče Poledník R. Za další tři minuty to bylo už 2:0. Když do prázdné branky dorážel Kašík O. A za další tři minuty se skóre navýšilo na 3:0, kdy se opět trefil Poledník R. po přelobování hostujicího brankáře. Ve 24.minutě se po samostatném úniku a obstřelení gólmana prosadil Mazura Fr. Do poločasu přidal branku ještě Pokorný T. z penalty. Hosté v prvním poločase nepředvedli nic zajimavého a neměli žádnou výraznou šanci.

Druhý poločas začli opět lépe naši žáci. Což potvrdila první minuta druhého poločasu. Kdy korunoval svůj výkon střetím gólem Poledník R. Za tohoto stavu už byl zápas rozhodnutý a tak se dostali na hřiště všichni nahradníci a všichni si zahráli. Druhý poločas byl také přehlídkou spálených šancí na naši straně. Nakonec už jsme žádný gól nedali. Ovšem soupeř využil chyb obránců a symbolickou brankou v 59.minutě snížil stav utkání a zároveň celého zápasu na 6:1.

TJ Mořkov vs. NFC Lichnov 6:1 (5:0)
5.min. - 1:0 Poledník Radim
8.min. - 2:0 Kašík Ondřej
11.min. - 3:0 Poledník Radim
24.min. - 4:0 Mazura František
28.min. - 5:0 Pokorný Tomáš (z penalty)
36.min. - 6:0 Poledník Radim