Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Kateřinice - TJM, dorost

7. 10. 2009

Dorostenci si odvezli z Kateřinic bod.
ObrazekDo Kateřinic si Mořkovští dorostenci jeli pro tři body a s chutí se do soupeře pustili. V 11.minutě pálil Pop M. těsně mimo a v 18.minutě jej z voleje napodobil Gold J. Domácí jsme přehrávali poměrně s lehkostí, ale branky nepřicházely. Naopak při jedné standartce domácích náš gólman pustil centr do sítě (bylo to proti slunci) 1:0.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu a 51.minuta přinesla první ovoce, kdy Poledník protlačil hlavou do sítě 1:1. V 60.minutě trefil Galia tyč a když v 69.minutě zvýšil Pop M. z penalty na 2:1, z našeho pohledu, zdálo se být rozhodnuto. V tuto dobu jsme Kateřinice přehrávali rozdílem třídy, jenže to co se dělo pak bylo neuvěřitelné. Mořkov si vypracovával jednu gólovku za druhou, ale rovněž je trestuhodně zahazoval. Místy to vypadalo, že je to snad naschvál, jinak to popsat snad ani nejde. I proto se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. V 79.minutě se kolem Černocha (v zápase podal výborný výkon) prodral útočník domácích a vyrovnal na 2:2.

Takto jsme Kateřinicím darovali bod a sami se o dva připravili. Je třeba se zamyslet nad tím proč se tak stalo a něco stím udělat, protože vypustit na hřišti duši a nevyhrát je smutné.

TJ Kateřinice vs. TJ Mořkov 2:2 (1:0)

Branky: Poledník R., Pop M. (penalta)

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Kutňák T. - Gold J., Pop M., Macháč M. - Galia M., Mazura Fr., Poledník R.