Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Hostašovice - TJM, dorost-přátelák

13. 8. 2009
Dorost si proti mužům Hostašovic vedl víc než dobře.
Své poslední utkání před startem okresního přeboru absolvovali dorostenci ve středu 12.8. v Hostašovicích. Soupeřem jim byli právě muži tohoto celku, kteří hrají IV. třídu. Zápas byl domluven místo tréninků obou celků. A pro nás měl být především zkouškou před mistrovským utkáním a otestovat ideální jedenáctku na sezónu.

Utkání jsme začli velice ofenzivně a už od začátku jsme měli více ze hry. Ovšem branka ne a ne přijít. Velmi blízko ke vstřelení branky jsme měli ve 12.minutě, kdy vybojoval na lajně míč Černoch R. a po následném centru hlavičkoval Poledník R. mimo bránu. Ale za další minutu už jsme šli do vedení zásluhou Popa M., který z 20 metrů vymetl pavučinku domácí brány. Branka nás evidentně nakopla a schutí jsme útočili dál. A ve 20.minutě už to bylo 2:0. Pop M. zahrával rohový kop a následný míč uklidil placírkou do brány Gunther M. Po téhle brance jsme hru uklidnili a do útoku jsme se snažili dostat po křídelních prostorech především po pravé straně. Ovšem jsme doplatili na to že jsme útočili až někdy moc a nechávali tak okénka vzadu, čehož se soupeř snažil využít. Naštěstí se mu to povedlo jen jednou a to ve 27.minutě. Jinak ostatní šance kryl Bendík R. I jeho záslouhou skončil poločas naší výhrou 2:1.

Druhý poločas jsme začli ve stejném stylu jak ten první. A znovu se vyplatilo. V 57.minutě zahrával rohový kop Pop M., který se snesl na první tyč kde se nejlíp zorientoval Pop O. a míč do sítě dostal. Ale od této chvíle se začal obraz hry obracet. V domění že nám bude výsledek 3:1 stačit jsme se zatáhli dozadu a umožnili tak soupeři více otevřít hru. Což nebylo vůbec dobré. V 70. minutě domácí snížil na rozdíl jedné branky, kdy po průniku krajem hřište a centru do šestnáctky snížili. Běžela už 89.minuta a zdálo se že jednogólový náskok udržíme. Jenže všechno bylo jinak. V 89.minutě jsme nechali domácího útočníka vystřelit, ale jeho pokus Bendík ještě kryl, ale dorážka už byla nad jeho síly. Vyrovnáno 3:3. A co čert nechtěl přišel další trest za naší pasivitu. O minutu později obránce  nedokázal odkopnout míč ze šestnáctky a domácí hráč střelou pod břevno vstřelil vítěznou branku domácích.

TJ Hostašovice vs. TJ Mořkov 4:3 (1:2)
Branky: Pop M., Gunther M., Pop O.

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Gunther M., Kutňák T. - Galia M., Pop M., Gold J. - Černoch R., Hajný J., Poledník R.

Do hry zasáhli: Pop O., Pokorný J., Sopuch O.