Jdi na obsah Jdi na menu

Tichá - TJM, dorost-mistrák

17. 8. 2009
Hattrick Macháče nasměroval dorosty k vítězství.
ObrazekV neděli 17.srpna odehráli Mořkovští dorostenci první mistrovské utkání sezony 09/10 proti Tiché na jejich půdě. Už od začátku bylo znát, že jsme si přijeli pro tři body. Vypracovali jsme si několik šancí  a i po herní stránce měli naši kluci navrch. V páté minutě se Tichá dostala "snad svým první útokem" do vedení. Naši stopeři nestihli zastavit  rozběhlého útočníka soupeře a ten propasíroval míč mezi nohy našeho gólmana. Naštěstí přišla rychlá odpověď našeho celku, v sedmé minutě Galia vybídl pěkným centrem  Macháče ke skórování a ten nezaváhal 1:1. V desáté minutě zahrával Kutňák trestný kop, brankář domácího celku míč neudržel a  Poledník dorážkou zvýšil na 2:1 z našeho pohledu. V patnácté minutě náš posledně skórující hráč zbytečně ztratil míč a to nás stálo další branku v naší síti 2:2. Mořkovští hráči se nenechali zdeptat zbytečně inkasovanými brankami. Po centru Popa M. a  gólu Galii zvýšili na 3:2 a do konce prvního poločasu stihli přidat ještě jeden, když po trestňáku Marka Popa zavěsil opět Macháč.

Na začátku druhého poločasu se pěkným zákrokem předvedl náš brankář Bendík, když vytlačil povedenou střelu na roh. Ovšem 59.minuta dopadla hůře, zaskřípala souhra mezi naší obranou a gólmanem jenž neudržel míč a soupeř snížil na 4:3 z našeho pohledu. Další branky padly už jen do sítě Tiché. V šedesáté minutě našel Galia pěkným centrem hlavu Machače 5:3. A v osmaosmdesáté  Marek Pop  krásně vysunul Galiu, který s citem po zemi obstřelil gólmana domácích.

Náš tým předvedl útočný fotbal a až na občasné problémy v obraně ukázal, že má nato hrát znova o postup do kraje.

Fotbal Tichá vs. TJ Mořkov 3:6 (2:4)
Branky: 3x Macháč Milan, 2x Galia Marek, Poledník Radim

Sestava: Bendík R. - Kuba O., Kunz V., Hajný J.(82.Pop O.), Kutňák T. - Galia M., Pop M., Macháč M. - Černoch R., Mazura Fr.(90.Gold T.), Poledník R.

Připraveni byli ještě: Pokorný J. a Černoch V.