Štramberk - TJM

12. 4. 2009
Žáci přišli o vítězství až v nastaveném čase z přímého kopu.
Obrazek
Byl to první ostrý test našich žáků a z počátku to bylo na hře znát. Postupem času už to bylo podstatně lepší a tak se začaly vytvářet i golové šance. První gol sice vstřelili domácí, ale neplatil neboť rozhodčí odpískal ofside. A tak na řadě byli hosté. První gol hostů dal ve 24.minutě Olin Kuba z poloviny hřiště, kde po faulu zahrával přímý kop. Míč kopl přímo na bránu a brankář na něho nedosáhl 0:1. A tak první poločas skončil jednogolovým náskokem našich žáků. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří hosty zatlačili na svou polovinu. Jenže tížený gol nepadl. Poté se naši žáci vzpamatovali a začli opět hrát fotbal. Druhý poločas byl spíše veznamení protiútoků a čekání na chybu soupeře. Už se zdálo že si Mořkov odveze ze Štramberka všechny tři body, jenže vše bylo jinak. Po špatném autovém vhazování se míče ujali domácí a postupovali směrem k naší bráně. Útok hostů byl zastaven až na hranici naší šestnáctky, ovšem bylo to s faulem a tak domácí zahrávali přímy kop z ňákých 18 metrů, který proměnili a tak v nastaveném čase zachránili remízu. Hráči podali velmi dobrý a disciplinovaný výkon.

TJ Kotouč Štramberk vs. TJ Mořkov 1:1 (0:1)