Jdi na obsah Jdi na menu

Slavia Stachovice - TJM, dorost

15. 6. 2009
Dorostenci stále živí naději na druhé místo.
ObrazekZačátek zápasu se Stachovicemi vyšel víc než na jedničku. Herní převahou jsme si vytvořili spoustu šancí, které byly ve dvacáté minutě korunovány vedoucí brankou. Tlak z naší strany pokračoval, ale další gól jsme už v prvním poločasu bohužel nepřidali. Naopak soupeř využil svou jedinou šanci stoprocentně a ve dvacáté páté minutě vyrovnal.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním rozhodnou zápas hned od začátku, jenže zmatek v naší šestnáctce dostal ve 49.minutě  pokutovým kopem domácí do vedení. Stachovice gól povzbudil, hra se vyrovnala a přinesla spoustu pohledných akcí na obou stranách. Naštěstí pro nás v 65.minutě po divoké okopávané v šestnáctce domácích Machač srovnal na 2:2. Tento gól vyhecoval naše kluky ještě do vyšších obrátek a v 86 minutě po rohu Popa a hlavičce Machače jsme dokázali třetí a vítěznou brankou proměnit výborný výkon ve tři body. A stále ještě živíme šanci na druhé místo v tabulce OP.

Slavia Stachovice vs. TJ Mořkov 2:3 (1:1)
20.min. - 0:1 Erle Vojtěch
25.min. - 1:1
49.min. - 2:1 z penalty
65.min. - 2:2 Macháč Milan
86.min. - 2:3 Macháč Milan