Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skotnice - TJM, žáci

10. 5. 2009
Žáci bojovali, ale nakonec ve vyrovnaném a bojovném zápase Skotnici podlehli.
ObrazekŽáci zajeli ke svému dalšímu mistrovskému utkání na půdu suveréně první Skotnice, s cílem dostat co neméně branek a pokusit se nějakou dát. A od toho se také zápas odvíjel. Ovšem první branku vstřelili domácí, když na hranici šestnáctky neuhlídali nejlepšího hráče hostí a ten poslal míč do sítě, který prošel našemu brankářovi mezi nohama. Poté začli útočit také naši žáci, jenže branka z toho nebyla a tak přišel trest. Kdy ze 40 metrů zahrávali hosté přímý kop a ten poslali až do branky. Ani po téhle brance se naši žáci nesesypali a opět předváděli krásný a bojovný fotbal. A to se jim v 28. minutě vyplatilo, kdy z pravé strany zahrával rohový kop Pop O. Míč zakroutil do šestnáctky a Mazura Fr. krásnou hlavičkou do šibinice snížil na 2:1. A vykřesal tak naději na dobrý výsledek. V prvním poločase se už nic zvláštního nestalo a tak žáci odcházeli do kabin s jedno golovým mankem.
Do druhého poločasu nastoupili žáci beze změn a začli svého soupeře přehrávat a místy si vypracovali i slibné šance skorovat. Velká šance na vstřelení branky přišla v 45.minutě, kdy v šestnáctce fauloval domácí obránce pronikajícího Mazuru Fr. a rozhodčí neváhal a odpískal penaltu. Na značku pokutového kopu si míč postavil Kuba O., jenže branku minul a to se později ukázalo za klíčové. Žáci Skotnici tlačili a snažili se dát vyrovnávací branku jenže ta ne a ne přijít. Posledních pět minut jsme vhrli všechny síly do útoku a hráli jsme jen na tři obránce. Ale branka opět nepřišla a tak se závěrečným hvizdem se mohli radovat domácí.
Žáci odvedli velmi bojovný výkon a do zápasu dali vše, ale i to někdy nestačí.

Skotnice vs. TJ Mořkov 2:1 (2:1)
15.min. - 1:0
21.min. - Poledník Radim - ŽK
22.min. - 2:0
28.min. - 2:1 Mazura František

Na zápas přijelo 7 diváků z Mořkova a byli hodně slyšet :).

Sestava:
Beňovič D. - Pop O., Kuba O., Kladiva P., Černoch V. - Pokorný T., Poledník R., Turanský J. - Gold T., Mazura Fr., Vágner P
Dále byli připraveni: Pokorný J., Gold P., Kyselý M., Bajgar J.