Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM vs. SK Metylovice, zimní turnaj 2010

16. 3. 2010

Proti Metylovicím s nulou a třemi body do tabulky.
Poslední zápas opravdu zimního turnaje začal oťukávaním obou soupeřů a zvykáním si na terén. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale náš tým měl v součtu minut prvního poločasu mírnou převahu, kterou bohužel nedokázal vyjádřit brankami. Zahrávali jsme dostatek standardních situací a měli několik dobře rozjetých akcí hlavně po pravé straně, které končily vedle branky nebo byly sraženy obránci soupeře na rohy. Soupeř nás mohl potrestat a ujmout se vedení po krásné střele, kterou brankář Plešek pěkným zákrokem vytěsnil na břevno.

Druhý poločas se konečně i na těžkém terénu začaly objevovat z naší strany kombinace, které byly jednak pohledné a hlavně účelné. Po jejich přerušení jsme kopali ještě více rohů a trestných kopů než v poločase prvním, ale tentokrát byly dvě z nich zakončeny brankou. V 60. minutě rozehrál trestný kop Pop M. a po menším závaru a tečovaných střelách se k míči dostal Kunc T. a vstřelil svoji první branku v zápase. Jeho druhá přišla za šest minut, když soupeř už úplně fyzicky a herně odpadl. Přímý kop zahrál prudkou střelou Kocián M., ta byla ještě ve zdi tečovaná a brankář ji dokázal vyrazit jen před sebe. Tam si doběhnul pro snadnou dorážku Kunc.

Zápas hlavně ve druhém poločase splnil očekávání toho, jak bychom měli v budoucnu hrát. V pořádku bylo nasazení hráčů během celého zápasu a druhá část hry ukázala i kvalitní herní projev našeho týmu. Potěší i první uhraná nula v zimní přípravě. Objevovaly se ale i chyby a hlavním nedostatkem celého týmu nadále zůstává nedostatečné dorozumívání se mezi jednotlivými hráči. Hlavně v obraně se to musí zlepšit. Vyladit se musí i rozehrávka obránců a spolupráce obrany s brankářem. Ale to v nedělním zápase, kvůli těžkému terénu moc zkoušet nešlo.

      TJ Mořkov vs. SK Metylovice 2:0 (0:0)

Branky: 60. a 66. Kunc Tomáš

Hráli: Plešek, Ksiažek, Galia, Janíček, Mička J., Strnadel P., Mička Z., Vodolán, Pop M., Kocián J., Kocián M., Kunc T., Horák J., Horák Z., Hasalík