Jdi na obsah Jdi na menu

Petřvald - TJM, dorost

21. 9. 2009
Dorost nestačil na vedoucí Petřvald.
Do utkání v Petřvaldu jsme šli stím, že chceme soupeře obrat o body a uštědřit jim první porážku v sezóně. Věděli jsme, že Petřvald dává hodně branek a minimálně inkasuje. I proto jsme stáhli hru na čtyři záložníky.

Úvod utkání patřil opět nám, kdy jsme soupeře zaskočili několika rychlými kombinacemi. Už v 9.minutě jsme mohli vést zásluhou Macháče 1:0, ale hlavou mířil těsně nad. Poté se hra uklinila a domácí začali také útočit a hrozit především po stranách. Bohužel pro nás jsme v 11.minutě inkasovali. Před rohovým praporkem byl faulován útočník domácích. Zahrávající hráč přihrál na šestnáctku neobsazenému hráči, který vystřelil. Jeho střelu Bendík ještě stačil vyrazit, ale na následnou dorážku už nestačil - 1:0. Po tomhle gólu jsme se úplně sesypali a přestali jsme hrát a toho soupeř maximálně využíval, ale naštěstí branku nepřidal. Do konce první poločasu jsme měli ještě trojnásobnou šanci, která bohužel brankou neskončila. A tak do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme šli stím, že chceme zápas otočit a hlavně tradičně nezaspat jeho úvod. Jenže opět jsme to nedodrželi a už v první minutě se po faulu Kunze v "16" kopala penalta. Naštěstí ji hráč domácích nedal, když jeho střela mířila vysoko nad. Ovšem místo toho abychom zvedli hlavy a začli hrát tak jsme zbytečně inkasovali. Když jsme nechali domácího založníka zatáhnout balón až po hranici naší šestnáctky, kde ho zaseknul a zpoza obránce vystřelil - 2:0. My už jsme se od té chvíle na nic nezmohli a úplně jsme rezignovali. A i proto jsme dostali další gól.

Chtěli jsme vedoucí mužstvo potrápit a sebrat jim body, ale ani jedno se nám vůbec nepodařilo. Je třeba se zamyslet a udělat něco jinak a makat jako tým. Příště nás čeká doma poslední Příbor se kterým budeme chtít naplno bodovat.

Petřvald n.M. vs. TJ Mořkov 3:0 (1:0)
Sestava: Bendík - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Kutňák T.(80.Hajný J.) - Gold J., Pop M., Poledník R., Macháč M. - Mazura Fr.(46.Pop O.), Galia M.