Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM vs. Snaha Zborov, zimní turnaj 2010

28. 2. 2010

Oba celky si nakonec přispali do turnaje bod.
První minuty utkání nás zastihly nekoncentrované a výsledkem byl gól už v páté minutě, když přetažený roh hlavičkoval neatakovaný hráč soupeře z bezprostřední blízkosti do naší sítě. Trochu jsme se probudili, zatlačili slovenský tým na jeho polovinu, ale bohužel nedokázali z vytvořených i vyložených šancí skórovat. Přišel trest v podobě další obdržené branky. Nakopnutý míč prošel obranou a útočník Zborova prostřelil brankáře Vereše. Naše hra se začala zlepšovat a po jednom z mnoha rohů Popa M. a jeho vrácené vysoké nahrávce dal s přispěním obránce branku hlavovou Kocián M. Za čtyři minuty nato vyrovnal krásným volejem Pobořil, opět po odraženém rohu Popa M.

Hned v úvodu druhé části hry centroval přesně zleva Kučera P. a Kunc T. uklidil hlavou míč do branky. Trochu jsme polevili v nasazení a soupeř toho využil. A opět po rohu a naší nepozornosti vůči rychle rozehranému míči soupeřem. Naši hráči se pozdě otočili k rozehrávce prudkého rohu a ten skončil po usměrnění za zády našeho brankáře. Bylo vyrovnáno a v naší hře se hlavně ve středu hříště množili zbytečné ztráty míče a nebezpečné situace u naší branky. Naopak naše útoky končili až na pár propagačních střel mimo šestnáctku pokaženou přihrávkou nebo ztrátou míče. Zápas tak skončil asi spravedlivě remízou.


V naší hře bylo vidět více kvalitnějších akcí a o něco lepší souhra než v minulých zápasech, ale do mistráků je rozhodně co pilovat. Hlavně při obranných standartních situacích a komunikaci před vlastní brankou. Dvě branky jsme obdrželi po rozích a hlavně ta druhá byla hodně levná. Zajímavostí zápasu je, že v něm padly hned čtyři branky po rozích. V dalších zápasech už se bude kádr zužovat, taky aby se mohl usadit herní projev týmu a vylepšila se spolupráce jednotlivých řad.

        TJ Mořkov vs. Snaha Zborov 3:3 (2:2)

Branky: Kocián M., Pobořil M., Kunc T.

Hráli: Vereš, Janíček, Ksiažek, Mička J., Janíček, Galia, Macíček R., Horák Zd., Horák J., Mička Zd., Pop M., Kučera P., Kocián J., Kunc T., Kocián M., Kučera J., Hasalík P., Pobořil M.