Jdi na obsah Jdi na menu

Víkend 26. - 27.5.

28. 5. 2012

O víkendu se střídavými úspěchy.
p1010170.jpgNa plný počet bodů se podařilo dosáhnout pouze "A" a "B" mužstvu. Muži si v poklidu poradili se Sedlnicemi a béčko vybojovalo výhru až v samotném závěru zápasu proti Hostašovicím. Dorostenci si rozdělili body za remízu 1:1 s Kateřinicemi a žáci prohráli v Petřvaldě, což je jejich první prohra v této sezóně. Přípravka měla tento víkend volno.

"A" mužstvo
Sedlnicím nadělili "bůra"!!!
Do zápasu jsme nastoupili se značně výraznými změnami v sestavě. Spíše vynucenými. Ale utkání jsme v poklidu zvládli. První branka padla ve 21. minutě, když Erle V. tečoval patičkou střelu z hranice šestnáctky - 1:0. Po deseti minutách se trefil Kunc T., jenž dorážel míč do brány - 2:0. Těsně před pauzou to byl znova Kunc T., který umístěnou střelou z hranice šestnáctky nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 3:0. Sedlnice zahrozili pouze ze standartní situace, ovšem skvělý zákrok vytáhl Bendík R.
Ve druhé půli padly už jenom pouze dvě branky. Tu čtvrtou dal Vahalík M., když svoji střelu umístil k lévé tyči hostující brány - 4:0. O pátou branku se postaral Erle V., když z bezprostřední blízkosti překonal bránkáře hostí - 5:0.
FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ >>>
Sestava: Bendík R. - Ksiažek O., Mička M.(70. Horák Zd.), Janíček T., Strnadel P. - Vodolán R., Pop M., Vahalík M., Macháč M.(75. Kučera P.) - Erle V.(65.Kocián M.), Kunc T.

"B" mužstvo
Hostašovice udolali až v závěřu.
Béčko si připsalo další výhru, ikdyž 4 minuty před koncem ještě prohrávali 2:1. Do vedení šli jako první domácí Hostašovice, když se krásnou střelou z rohu šestnáctky prosadil jejich záložník - 1:0. Poločas i tímhle výsledkem skončil.
Druhý poločas jsme už byli lepším týmem a to mělo za následek také vyrovnávací branku, ovšem s výraznou pomocí domácího gólmana. Ten neudržel centr z pravé strany a Kučera P. měl už snadnou pozici, když dorazil míč do odkryté brány - 1:1. Jenže netrvalo dlouho a udeřili zase domácí po chybě naši obrany - 2:1. Čtyři minuty před koncem, opět po chybě domácího brankáře vyrovnával Pobořil M. - 2:2. A těsně před koncem vstřelil Pobořil M. vítězný gól - 2:3.
Sestava: Doubravský T. - Horák J., Kunc M.(45. Kyselý Zb.), Strnadel M., Kučera P. - Macháč D., Pobořil M., Horák Zd., Kuba O. - Doubravský A., Kučera J.

DOROST
Asi spravedlivá remíza proti Kateřinicím.
Dorostenci přivítali doma Kateřinice a v případě vítězství by se právě před tohoto soupeře dostali v tabulce. První poločas mnoho šancí nepřinesl a tak se šlo za nerozhodného stavu do kabin.
Druhé půle už byla zajímavější a i šance přibyly. Do vedení jsme se dostali v 68. minutě, když Beňovič D. dorazil do branky střelu, kterou gólman neudržel - 1:0.. Ovšem Kateřinice dokázaly vyrovnat z poněkud přísné penalty - 1:1.. Utkání to bylo vyrovnané a tak je remíza určitě spravedlivá.
Sestava: Bendík R. - Kuba O., Černoch R., Kučera T., Pop O. - Bajgar J.(45. Gold J.), Poledník R., Černoch V., Poledník J. - Mazura Fr.(60.Pavelka R.), Beňovič D.

ŽÁCI
První prohra v sezóně!!
Do Petřvaldu jsme jeli bez dvou hráčů základní sestavy (Kučera T. - odehrál za dorost celé utkání, Kladiva P. - zranění) a bohužel se absence těchto dvou hráčů projevila. Už o poločase jsme prohrávali 3:0. Druhý poločas už byl výkon o něco lepší ale bohužel to nestačilo a Petřvald se tak stal prvním mužstvem, který nás dokázal v této sezóně porazit.
Sestava: Kyselý M. - Černoch D., Gold P., Křížek T., Černoch L. - Kunc D., Černoch J., Daňhel J. - Kudělka J., Mach M., Kudělka T. (připraven ještě Kunc O.)