Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení zimní přípravy, muži 2010

22. 12. 2009

Mužům začne dřina 5. ledna.
Zimní příprava mužů začne v úterý 5. ledna 2010. Tréninky budou v úterky a ve čtvrtky od 17.30 hod. a uskuteční se převážně venku na umělce, jen zcela výjimečně a při velké nepřízni počasí v místní tělocvičně, která snad bude zajištěna ve stejných časech. Třetí tréninky v týdnu v sobotu venku od 10.00 hod.

 Přihlášeni jsme na turnaj v Rožnově p. R., kde se sehraje minimálně šest zápasů. Začátek turnaje je na konci ledna a hraje se pouze o víkendech. Rozlosování by mělo být k dispozici v nejbližší době a budou se od něho odvíjet i sobotní tréninky. Pokud se bude hrát zápas v sobotu, trénink se zruší, když v neděli tak se sobotní trénink uskuteční. Turnaj má své vlastní stránky http://radhost-cup.webnode.cz/.

 Další přípravné zápasy se dojednají dle vývoje na turnaji. Soustředění zřejmě letos vynecháme a domluvíme se na vícefázovém tréninkovém víkendu zakončeným zápasem.

 Toto je nástin toho, jak by to mělo v zimě vypadat. Bližší informace k přípravě a turnaji na prvních lednových trénincích – pokud možno hned na tom prvním.