Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jeseník n/O - TJM A, muži

8. 11. 2009
Muži v posledním utkání sezóny prohráli v Jeseníku.
K poslednímu utkání podzimu jsme zajížděli s úmyslem bodovat a začátek zápasu nasvědčoval tomu, že na to máme. Soupeře jsme přehrávali po prvních třicet minut a vytvořili si několik šancí ke skórování.  Byli jsme tvrdší a hlavně úspěšnější v osobních soubojích což na těžkém terénu bylo rozhodující a domácí bez svého nejlepšího útočníka se v těchto minutách jen sporadicky objevovali před naší brankou. Nedokázali jsme ale míč dostat do sítě ani z jedné ze slibných akcí. V osmnácté minutě po trestném kopu Kociána M. z hranice šestnáctky  ( po předchozím podtrhnutí Kociána J.) byla trefena tyč a následná skrumáž neskončila brankou. Ve dvacáté osmé hlavičkoval po centru Strnadla zleva Mička J. těsně vedle a ve třicáté druhé využil autu Strnadla Segeťa a po krátkém vedení míče vystřelil krásnou střelou těsně nad.  O čtyři minuty nato přišla asi největší šance našeho týmu po vybojovaném míči Kociánem M. u lajny a následném centru Hasalíka. Odražený míč trefil z voleje Mička J., ale bohužel opět vedle. Domácí se stávali nebezpečnějšími a ke konci poločasu měli dvě velké šance potrestat naši impotenci.

Druhý poločas začali lépe domácí a dokázali nám v jeho druhé minutě vstřelit branku po centru za obranu, kde čekal domácí útočník v dvoumetrovém ofsajdu, který ale ovíněný a padající domácí laik nemohl vidět a akce pokračovala. První střelu Bendík zneškodnil, ale dorážka už skončila v síti. V této fázi utkání byli domácí lepším týmem a naše snaha o vyrovnání se smrskla na několik nedokončených akcí po levé straně a křižné střele kapitána Kociána po kvalitní nahrávce Kociána J. Patnáct minut před koncem jsme začali více otevírat hru a naše snaha o vyrovnání se stupňovala. Do otevřené obrany se ale po ztrátě míče ve středu hřiště dostali do brejku dva hráči Jeseníku na jednoho našeho obránce a situaci vyřešili gólem.  To byla 77.minuta a do konce zápasu jsme i přes velkou snahu nedokázali gólově ohrozit brankáře domácích.

V zápase jsme měli rozhodnout z vypracovaných šancí prvního poločasu v jeho první půlhodině. Nepovedlo se nám to a domácí výrazně zlepšeným výkonem ve druhém poločase zápas vyhráli. Naši hráči zápas odmakali a hlavně v prvním poločase předvedli pár pěkných kombinací. Za celkovou předvedenou hru by si bod zasloužili, ale fotbal není o zásluhách, ale o gólech.

Jeseník n/O vs. TJ Mořkov "A" 2:0 (0:0)

Sestava: Bendík R. - Galia M., Mička J., Segeťa L., Janíček T. - Hasalík P.(57.Macíček R.), Vodolán R., Pop M., Strnadel P. - Kocián M., Kocián J.