Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM A - TJ Nový Jičín B, muži

13. 10. 2009

Muži dokázali favoritovi sebrat první body v sezóně.
Zápas začal tak jak jsme očekávali , kombinační hrou hostí, kteří  nás tak přehrávali a dlouhé úseky hry  se zdržovali na naší polovině. My se od poloviny hřiště jen bránili a pouštěli se do ojedinělých brejků, které jsme ale nedokázali dotáhnou do nadějnější akce. Za zmínku z naší strany stojí jen tvrdá střela Segeti z trestného kopu, kterou brankář díky nekrytému výhledu kryl a akce po autu Strnadla, kdy míč prodloužil Kocián M. na Hasalíka a ten ze slušné pozice netrefil z voleje bránu. Hosté toho měli víc. Naštěstí  pro nás stříleli z dobrých pozic nad nebo vedle a jedinou dosaženou branku rozhodčí neuznal pro ofsajd. Poločas tak skončil bez branek.

 Druhý poločas pokračovali hosté v tlaku a ve snaze o vstřelení branky. Stále jsme jejich tlaku odolávali, ale naše brejky byly nebezpečnější než v první části hry. V 75. minutě přišla největší šance hostí. Centr z naší levé strany na zadní tyč nedokázal útočník usměrnit hlavou do naší branky a míč šel těsně nad. Tři minuty nato se nám povedlo po jednom z brejků vsítit vedoucí branku. Strnadel dovedl míč ze své levé strany do šestnáctky a dal ho po zemi pod sebe. Vodolán ještě míč proběhnul, ale Czernek dokázal po zisku míče vystřelit a dvakrát tečovaný míč se dostal do sítě. Do konce zápasu nescházelo mnoho a my se snažili příznivý výsledek ubránit. Hosté se na naši branku tlačili a snažili se vyrovnat. Stříleli ale těsně vedle a jednou nám pomohla tyč . Bohužel nakonec vyrovnat dokázali až z penalty po zákroku našeho obránce na pronikajícího útočníka.  Jejich snaha o úplný obrat pokračovala dál, ale bez efektu a zápas tak skončil remízou.

 Hosté nás herně převyšovali po celý zápas. Nám pomohlo velké nasazení  hráčů a plnění si povinností -především obranných. Od útočníků po obránce, včetně brankáře nikdo zápas nevypustil a to byl základ pro remízový výsledek. Vyzvedávat jednotlivé hráče není nutné. Dřeli všichni a odměnou byl bod s favoritem soutěže, který by nás měl povzbudit do zbývajících zápasů. Hlavně nasazení nám musí vydržet!!! Do sestavy se na další zápas  vrátí Mička Z. a poprvé od začátku soutěže už budeme kompletní.

TJ Mořkov "A" vs. TJ Nový Jičín "B" 1:1 (0:0) 

Branka: 78.vlastní

Sestava: Bendík R. - Macíček R., Mička J., Segeťa L.(Kučera J.), Janíček T. - Strnadel P., Hasalík P., Vodolán R.(Kučera P.), Czernek M. - Kocián J., Kocián M.