Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM A - TJ Štramberk, muži

26. 10. 2009

I přes velkou snahu v závěru to nakonec na body nestačilo.
Po vydřeném bodu proti NJB jsme doufali, že týmu vydrží nasazení i do tohoto zápasu. Nezačali jsme špatně. Už v páté minutě se po přihrávce Kociána M. zprava a odraženém míči dostal k zakončení z voleje Kocián J. Jeho střela šla ale nad. V desáté minutě nám byl nabídnut pokutový kop za faul na pronikajícího Kociána J. Hasalík ji využil  a dostal nás do vedení. V následujících minutách se Štramberk dostával do tempa a u nás se začalo vytrácet nasazení. V 15.minutě mohli hosté využít chyby našich obránců, kteří trestuhodně nechali míč útočníkovi. Po jeho akci byla ze skoro nulového úhlu trefena naše tyč a jen s obtížemi jsme míč odkopli do bezpečí. Z následné akce jsme mohli zvýšit vedení po akci Strnadla P. zleva, který dal míč po zatažení pod sebe na hranici malého vápna, ale Kocián M. nedostal míč do sítě. To bylo z naší strany v prvním poločase vše. Začal hrozivý výkon s koledováním si o branku. Ta přišla ve 27.minutě, kdy hráč využil svoji volnost v šestnáctce k prostřelení obrany i brankáře. Akce přišla po autovém vhazování a nedůsledném bránění hráče při přebírání míče. Hosté nakonec první poločas vyhráli, když proměnili penaltu ve 43.minutě po sporném penaltovém zákroku.

Ve druhém dějství jsme pokračovali ve špatné hře a hostům stačil průměrný výkon na to, aby nás přehrávali. S přibývajícími minutami se aspoň vystupňovala naše snaha o vyrovnání, ale nedokázali jsme dostat míč vzduchem ani po zemi na naše útočníky. V samotném závěru se objevilo několik příležitostí skórovat převážně po akcích z pravé strany a z několika rohů. Největší měl asi Pobořil, ale jeho střela našla jen připraveného brankáře.

Celkově to byl z naší strany vyjma prvních patnácti a posledních deseti minut podprůměrný zápas, který hosté zaslouženě vyhráli. Vyhrávali osobní souboje, byli rychlejší a běhavější s míčem i bez   a byla na nich vidět větší chuť zahrát si fotbal. My se teď musíme připravit na středeční kolo, zlomit  dlouhou sérii špatných výsledků a pokusit se porazit Tísek.

TJ Mořkov vs. TJ Kotouč Štramberk 1:2 (1:2)

Branka: 10.Hasalík P. (z pen.)

Sestava: Rýdel Vl. - Macíček R., Mička J., Mička Zd.(Pobořil M.), Janíček T. - Strnadel P., Hasalík P.(Pop M.), Vodolán R., Czernek M.(Galia M.) - Kocián J., Kocián M.