Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM vs. TJ Horní Bečva, zimní turnaj 2010

22. 2. 2010

Horní Bečva byla nakonec šťastnějším mužstvem.
Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře. Lépe jsme kombinovali a dostali soupeře pod tlak. Bohužel jsme nedokázali využít několik možností ke skórování. Kocián M. netrefil z dobré pozice branku a Galia několik svých brejků nedokázal zakončit přesnější přihrávkou nebo střelou mezi tyče. Bravurně vykryl soupeřův brankář i volejový pokus Hasalíka. Bečva zahrozila hlavně trestným kopem a jednou dobrou příležitostí ke vstřelení branky. Proti byl Vereš a obě situace vyřešil a poločas skončil bez branek.

Ve druhém pokračoval soupeř ve zlepšeném výkonu a hra byla vyrovnaná, ale hlavně bez výraznějších akcí na obou stranách. První a jedinou branku nakonec vstřelil soupeř v 72. minutě po přihrávce za obranu a umístěné střele. Naše snaha dát branku a vyrovnat se zvýšila, vytáhli jsme hru na tři útočníky, ale vstřelit branku i s velice příležítostí se nám opět nepodařilo. Soupeř zahrozil dvěma střelami ze strany, které vyrazil gólman Plešek a jednou vyloženou šanci, kterou jsme Bečvě nabídli po špatně odhadnutém míči obránce v závěru utkání. Naštěstí lob útočníka skončil na břevně a v zámezí.

Zápas jsme si prohráli neproměněnými šancemi hlavně v prvním poločase. To je klasická věta po takovémto utkání. Jen se to nesmí přenést do jarní části sezóny. Je to první ztráta bodů v zimní přípravě. Sice chyběla celá řada hráčů, ale i tak jsme měli soupeře hrajícího stejnou soutěž ve vsetínském okrese porazit.

      TJ Mořkov vs. TJ Horní Bečva 0:1 (0:0)

Hráli: Plešek, Vereš, Kučera P., Mička Zd., Mička J., Ksiažek, Horák J., Macíček, Janíček, Galia, Kocián M., Pobořil, Hasalík, Kučera J., Pop M., Vodolán

Chyběli: Strnadel, Kunc T., Kocián J., Segeťa, Erle, Horák Zd.