Jdi na obsah Jdi na menu

FK Tísek - TJM, žáci

25. 5. 2009
Žáci bojovali proti výškové přesile, ale nakonec podlehli 2:1.
Ke svému dalšímu utkání nastoupili žáci v sobotu odpoledne proti domácímu celku FK Tísek. Takovou malou perličkou bylo to, že zápas začal o šest minut později kvůli tomu, že domácí ještě sekali hřište. A tak se muselo začít hrát i na kousku neposekaného trávníku. Byl to celkem vyrovnaný zápas a podle toho taky vypadal výsledek. První branku dali domácí, kdy na lajně ztratil míč Černoch V. a domácí útočníci postupovali na gólmana a toho taky prostřelili. Byl to gól do šatny.
Ve druhém poločase už byl trávník kompletně posečený a tak se mohlo hrát, aniž by to někomu mohlo vadit. Ale lépe na tom byli domácí, kteří v 59.minutě navýšili své vedení na 2:0 po přímém kopu a velké chybě gólmana Beňoviče. Žákům už se podařilo jenom symbolicky snížit na konečným 2:1. Kdy se po nahrávce Golda T. dostal do šestnáctky Poledník R. a lobem snížil.

FK Tísek vs. TJ Mořkov 2:1 (1:0)
34.min. - 1:0
59.min. - 2:0
64.min. - 2:1 Poledník Radim