Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Kopřivnice - TJM, muži

22. 9. 2009
Muži utrpěli v Kopřivnici debakl.
Od začátku zápasu jsme se bránili útokům soupeře. V kombinované sestavě jsme nestačili na dobře hrající domácí. Už v šesté minutě nás od inkasované branky zachránil brankář Vereš vyražením střely, kterou ještě odkopl na roh Vybíral. Jako i v dalších minutách i tentokrát byl hráč neobsazen ve středu hřiště, pohodlně si dovedl míč na naši šestnáctku a vystřelil. Kopřivnice dál pokračovala v rychlé kombinační hře a v devatenácté minutě jsme dvakrát inkasovali. Nejprve po naší levé straně utekl hráč a zavěsil a hned po našem rozehrání nás potrestali domácí podruhé. Na tři nula zvýšili dvě minuty nato hlavou po centru ze strany. Od dalších branek nás uchránila špatná muška soupeře a několik dobrých zákroků brankáře. Konečně i my se dostali k několika sporadickým možnostem. Ve 26.minutě si centr Strnadla z trestného kopu zpracoval Kocián M., ale nedokázal míč z vyložené pozice usměrnit do branky. Ani akce z 38.minuty neskončila gólem. Kocián M. zatáhl míč po přihrávce Horáka po pravé straně, nahrál ho pod sebe, ale Vodolán vystřelil slabě vedle. Přišel trest v podobě čtvrté branky a byli jsme rádi, že poločas skončil.

V tom druhém jsme na hřišti prakticky nebyli a soupeř toho dokázal po našich hrubkách využít. Na některé ze šesti branek jsme jim doslova nahráli. Dopředu už jsme nic nevymysleli a jen čekali na ukončení zápasu.

V zápase jsme sice nestačili kondičně ani herně, ale nejvíce mrzí odevzdanost jakou jsme působili. A to nejde omluvit ani absencí velkého počtu hráču základu. Už několikrát během podzimu jsme museli doslova překopat sestavu a to naší hře vůbec neprospívá. Slibný začátek soutěže jsme tímto zápasem dokonale pohřbili a začínáme od nuly.

FC Kopřivnice vs. TJ Mořkov 10:0 (4:0)
Sestava: Vereš - Macíček, Hasalík, Vybíral, Berousek - Strnadel, Segeťa(59.Kučera P.),Vodolán(46.Czernek), Pobořil(13.Horák) - Kocián M., Kocián J.